Pokémon Ultra Sun & Ultra Moon
Pokémon Ultra Sun - Solgaleo (Necrozma)
Pokémon Ultra Moon - Lunala (Necrozma)

Již v prodeji

NOVINKY
PŘÍBĚH
Story

Vrať se do regionu Alola!

Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon byli rozšířeni o nové možnosti a nový příběh! Zlověstné temné mraky se roztahují po nebi nad regionem Alola, místem, kde se Pokémon Ultra Sun a Pokémon Moon odehrávají.

Více informací
POKÉMON

Vřele přivítejte více než 400 nových kamarádů!

Tvůj první parťák bude jeden ze tří Pokémonů – Rowlet, Popplio a Litten, kteří jsou zároveň významnou součástí Pokémon Sun a Pokémon Moon! Při průzkumu regionu Alola v Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se seznámíš se spoustou nových Pokémonů, kteří se v Pokémon Sun a Pokémon Moon neobjevili. A nepropásneš ani známé tváře. Přes 400 pokémonů se skrývá v Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon.

Najdou se i Pokémoni, kteří si na jedinečné prostředí regionu Alola zvykli a stali se regionální variantou, která se liší od ostatních jedinců svého druhu. Vrátí se ze svého dobrodružství v Pokémon Sun a Pokémon Moon.

Pokémon
HRA SAMA O SOBĚ
Story

Čekají na tebe nové funkce!

Mini funkce z Pokémon Sun a Pokémon Moon se vracejí a jsou rozšířené, aby byly větší a zábavnější než kdy předtím.

Více informací
DALŠÍ
Story

Co všechno můžu ve hře dělat?

Pochytat nové Pokémony, soupeřit se silným týmem Ranbow Rocket, znovu navštívit ostrovní výzvy a čelit jejich nástrahám, poznat nové přátele po celém regionu Alola a vnořit se do nových příběhů.

Více informací
KDE KOUPIT?
Alza.cz
JRC.cz
Mironet.cz
X-Zone.cz