Tetris 3D

O Tetrisu
Každý, kdo jednou zkusil tuto klasiku zná její světově proslulou titulní melodii a ten úžasný pocit, když se vám povede shodit alespoň čtyři řady tetrisových kostiček najednou. Už více jak dvacet let se hráči z celého světa, jedno odkud jsou či kolik jim je, baví navigováním čtyřstěnů různých tvarů tak, aby zapadly do otvorů již vzniklých řad s cílem před očima vytvořit celou řadu, která následně zmízí. Mluvíme o Tetrisu, kultovní logické hře, která se nyní dostává také na Nintendo 3DS. Samozřejmě s dechberoucím prostorovým třetím rozměrem, které nechá čtyřstěny létat i mimo obrazovku!

Dvacítka herních módů
Ať už sami nebo s dalšími hráči – více jak 20 různých herních módů na vás čekají v tomto vydání Tetrisu. Můžete se vrhnout na nekonečný maraton nebo si na svůj stůl v obýváku položit AR kartičku a sledovat jak se tvoří řady kostiček ve vašem reálném prostředí. Tomu se říká augmented reality aneb rozšířená realita.

Hrajte proti přátelům, proti počítači nebo proti času a pokud vás omrzí klasický Tetris, zkuste některé alternativní varianty. Například se pokuste pronavigovat jeden čtyřstěn skrze překážkovou dráhu pěkně dolů do první řady, které na vás bude čekat ta pravá mezera.

Multiplayer
Kromě klasických módů pro více hráčů obsahuje hra také pro multiplayerové večery speciální party mód a pro vaše dny na cestách titul podporuje také službu SpotPass, díky které se můžete spojit s hráči z celého světa. Abychom byli přesní: pět herních módů využívá lokálního bezdrátového spojení mezi konzolemi a tři se hodí pro download-play souboje (při kterých stačí, aby alespoň jeden hráč měl cartridge se hrou a osm hráčů může hrát). Pro výše zmíněné online šarvátky pak poslouží módy World Battle a Friend Battle.

Tetris pro Nintendo 3DS pro vás připravili Nintendo, Tetris Online a Hudson Soft.

Minimální konfigurace:
– herní konzole Nintendo 3DS

Packshot, který vidíte na této stránce je packshotem americké verze hry. Finální evropský packshot se líší.