Call of Duty 3

Staronový boj na blízko: Nová série Call of Duty Vás díky mechanismům bitev na blízko přivádí tváří v tvář nepříteli. Bojujte zblízka, zneškodněte pasti, experimentujte s výbušninami a vykonejte řadu dalších bojových akcí, které vyžadují Vaši vynalézavost a rychlé reflexy.

Nikde se nelze ukrýt: Okolní prostředí Vám umožní zničit nepřátelské úkryty v dřevěných stěnách, barelech nebo jámách a vyhnat tak nepřátele do volného prostoru. Ale dávejte si pozor – můžete přijít i o svou vlastní možnost ochrany.

Vyberte si svou cestu k vítězství: Napadněte z boku svého nepřítele nebo ho udeřte do hlavy. Design next-generation levelu umožňuje vícenásobné útoky, které vás nechají rozhodnout, jak se utkáte s nepřítelem. Každý výběr vyžaduje využití speciálních taktik od demolování po přímý frontový útok.

Nevídané bojové možnosti: Vykonejte parašutistický seskok, obrněný útok nebo nálety SAS komanda. Pronikněte na bitevní pole s tankovými náboji a trhavinou. Řiďte tank, prorazte barikádu a napadněte nepřátelská postavení.