Dungeon Explorer DS

Vydejte se na dlouhou a strastiplnou cestu za znovuobjevením království Westoria. Nedocenitelným pomocníkem při vypořádávání se s hordami krvelačných nepřátel bude téměř zapomenuté bojové umění, které jako jediné může definitivně učinit ráznou přítrž zlovolné nadvládě ďábelského temného Lorda. Legenda praví, že kdo se s úspěchem postaví tomuto zlu, bude po zásluze odměněn nejen znovu zavládnuvším mírem, ale i odměnou nedozírné hodnoty.

Hra nabízí:

  • Vytvořte si svůj ojedinělý bojový styl: k dispozici je šedesát různých bojových technik rozdělených do osmi základních škol a filozofií. Zda se rozhodnete rozvíjet myšlenku a techniku jedné školy anebo upřednostníte univerzální a nevyhraněný bojový styl, je pouze a jenom na vás.
  • Strhující epické bitvy: monumentálnost a působivost bojů podtrhují početné armády nejroztodivnějších nepřátel, v nichž nechybí zástupci říše dávno mrtvých bojovníků, elitní reprezentanti té nejtemnější magie ani děsivá zmutovaná monstra. Pamatujte, klíčem k vyhrané bitvě je dokonale promyšlená strategie!
  • Zvolte si vlastního hrdinu: na výběr máte ze tří různých ras a tří rozdílných tříd.
  • Velkolepý příběh: přijděte na kloub záhadnému spiknutí a znovu v království Westoria nastolte pořádek, klid a mír!
  • Vytvořte si vlastní zbraň: sáhněte po kterémkoliv dostupném brnění, meči a dalším početně zastoupeném zbrojním arzenálu, který se v průběhu hry dále rozšiřuje!
  • Online dobrodružství: do lítého boje za záchranu království Westoria se můžete pustit s dalšími dvěma hráči skrze internetovou službu Nintendo Wi-Fi Connection.