Korg DS-10

Dva legendární syntezátory MS-10, 4-stupňový buben, mixer a hrst dechberoucích efektů: Tak vypadá sen každého muzikanta elektronické hudby. A Nintendo přináší tento sen v miniformátu – teď může celý dům rockovat! S KORG DS-10 vyšlo přenosné, plně funkční syntezátorské studio pro Nintendo DS. Hudební fanoušci mohou kdykoli a kdekoli komponovat své vlastní hity, upravovat a měnit je – a to i při „jam sessions“ se svými přáteli.

Předlohou byly této hře vychvalované analogové syntezátory série Korg MS-10 z roku 1978.
Po třiceti letech mohou mít z této legendy prospěch všichni – v perfektní kvalitě a za malou cenu. Všechny vlastnosti, funkce, optické vlastnosti, panely a zvukové charakteristiky originálu byly zpracovány s co největší precizností.

Společnost AQ Interactive přináší hned dvě z těchto legend na Nintendo DS. První z nich je 4-stupňový buben, jehož zvuk se zakládá na systému MS-10. Aby bylo možné skladbu „zarovnat“, můžete použít koncové efekty a míchání. A technologie KORG KAOSS PAD umožňuje vlastní improvizaci pomocí doteku – jednodušeji to snad již nejde! Až 18 „sessions“ po 16 modulech je možné nahrávat, editovat a – díky bezdrátové komunikaci Nintenda DS – také vytvářet společně s ostatními hudebníky.

I přes svou složitost je možné KORG DS-10 ovládat intuitivně, jako kdyby měl mozek spojení s vlastním syntezátorem. To by nebylo možné bez dotykového displeje Nintenda DS. Korg DS-10 demonstruje všestrannost konzole, protože umožňuje hudebníkům užít si vlastní kreativitu mimo studio, a zároveň nabízí všem přátelům elektronické hudby jednoduchý přístup ke komponování.