Magical Starsign

Studenti Will O’ Wisp magické akademie mají malý problém: Jejich učitelka záhadně zmizela. Po zabavení několika vesmírných raket se vydají na její záchranu a zažijí podivná (a někdy i strašidelná) dobrodružstvích při putování vesmírem. Hráčovým úkolem je zachránit jak svoje spolužáky tak i učitelku a možná i celou sluneční soustavou, když už bude v tom zachraňování…

Madeleine jakožto respektovaná a zkušená učitelka na Will O’ Wisp magické akademii sdělí svým studentům, že se bude muset vydat na nebezpečnou vesmírnou misi, a proto je musí vycvičit v boji. Po nějaké době, co se učitelka neozývá, studenti narazí na hangár s vesmírnými raketami. Každý z nich obsadí svojí loď a shodou okolností skončí každý na jiné planetě. Hráč cestuje z jedné planety na druhou a zachraňuje spolužáky. Společně se pak dozvídají o ďábelském čaroději – bývalém studentu akademie, který se nyní snaží zničit realitu. Toho budou muset nakonec všichni studenti společně porazit.

Hra nabízí:
– Hráč bude prozkoumávat cizí planety a setkávat se s cizími kulturami ve stylu sci-fi při odhalování tajemství skrývajícími se za zmizením učitelky.
– Hráč si může vybrat mezi chlapcem a dívkou. Zachránění studenti budou tvořit zbytek jeho party a každý z nich bude mít určitou specializaci na různý druh magie.
– Za pomocí stylusu bude hráč ovládat veškerou svou činnost od boje přes dialogy až po vybavování spojenců. Intuitivní ovládání zajistí, že se každý hráč lehce dostane do hry a stane se tak mistrem magie.
– Za dobrodružstvím se může vydat až šest hráčů najednou, kteří pak mohou prozkoumávat společně temná zákoutí dungeonů.