Minecraft

Minecraft: Wii U Edition je hra o stavění z kostek a dobrodružných výpravách.

Putujte náhodně generovanými světy a budujte úchvatné stavby od nejjednodušších domků až po ty nejvelkolepější hrady. Hrajte v kreativním módu (Creative Mode), kde máte k dispozici neomezený počet zdrojů, nebo se prokopejte do hlubin země v módu přežití (Survival Mode), kde si budete muset vyrobit vlastní zbraně a brnění, abyste se ubránili nebezpečným mobům.

Zpracovávejte suroviny, tvořte a putujte obrovským světem úplně sami, nebo se spojte až se čtyřmi hráči v místním split-screen multiplayeru* nebo až s osmi online**.

Do Minecraft: Wii U Edition míří přídavný balíček Super Mario Mash-Up Pack!

Pokud jste si Minecraft: Wii U Edition již zakoupili, máte nyní zcela zdarma k dispozici nově dostupný herní update, který vám zpřístupní další obsah.***

Wii U verze titulu Minecraft obsahuje plnou verzi hry spolu s množstvím populárních obsahových balíčků, které byly v minulosti vydány, bez jakýchkoliv přídavných poplatků. Stažením balíčku Super Mario Mash-Up Pack hráči získají 40 nových Super Mario skinů, které promění herní postavičky ve známé hrdiny, například Maria, Luigiho a princeznu Peach a dokonce i neřády jako je Bowser, Wario a všech sedm Bowserových poskoků. Všechny textury prostředí a předmětů v herním světě se také od základů změní, takže budou mít hráči možnost vytvořit si ve světě Minecraftu vlastní lokace inspirované sérií Super Mario. Při budování si také budou moci vychutnat hravé melodie 15 skladeb ze Super Mario 64. Budovatelé všech věků si zamilují tvorbu gigantických nových světů s pomocí stavebních kostek navržených podle série tak dostupné a rozpoznatelné, jako je Super Mario!

 

*K využití funkce split-screen (rozdělené obrazovky) je třeba televizor s podporou HD rozlišení.

**Ke hře je třeba internetové připojení a také registrace Nintendo Network ID a souhlas se smluvními podmínkami a zásadami o ochraně soukromí.

***Ke stažení updatu je vyžadováno širokopásmové internetové připojení a také registrace Nintendo Network ID a souhlas se smluvními podmínkami a zásadami o ochraně soukromí.