My Pet Shop

V roli dcery majitele obchodu se zvířaty v pěkném městě Green Town hráči pomáhají obyvatelům města najít své dokonalé zvíře a během toho shromažďují svá oblíbená zvířata. My Pet Shop nabízí jedinečnou paletu zvířat – všechna od pudla po tučňáka – a umožňuje hráčům starat se o svá zvláštní zvířata – mohou je česat, krmit, koupat a cvičit. Poutavá hratelnost, rozkošné styly postav a pulsující prostředí tvoří poutavý svět, který můžete prozkoumávat a hrát si v něm celé hodiny.

Hra nabízí:

  • Mnoho roztomilých stvoření: Objevte velkolepý zvěřinec s více než 40 roztomilými a neobvyklými druhy zvířat, včetně pand, ledních medvědů, psů, koček a králíčků!
  • Rozrůstající se svět: Jak hráči nalézají více zvířat pro občany města, zpřístupňuje se jim i více bonusových prostředí, takže mohou objevit i více exotických zvířat.
  • Pociťte lásku: Čím více hráči hýčkají svá zvířata krmením, česáním a trénováním, tím více lásky od zvířat se jim dostane. Dokončováním denních úkolů hráči získávají peníze, které mohou utrácet za více než 100 módních doplňků.
  • Buďte nejlepší: Hráči mají možnost předvést vše, co se jejich zvířata naučila, a také jejich módní doplňky jednoduše tak, že je přihlásí do městské soutěže, kde mohou navíc i vyhrát různé ceny.
  • Podělte se o svou lásku ke zvířatům: Hráči mohou sdílet a vyměňovat si svá oblíbená zvířata s přáteli za použití bezdrátového připojení DS.