Harvest Moon: The Lost Valley – roztomilé farmářském dobrodružství pro Nintendo 3DS

Nový život, ve kterém Vás čeká práce se zvířaty, pěstování květin a úrodných rostlin nebo hledání nových přátel, to vše přináší hra Harvest Moon: The Lost Valley, která vychází 19. června na Nintendo 3DS. Zvolte si hru za chlapce nebo dívku a vrhněte se do obdělávání půdy a tvorby své vlastní farmy. Splňte přání návštěvníků z města, spřátelte se či dokonce vstupte do manželství, a to vše na cestě za navrácením čtyř ročních období do jejich původní formy.

Zastiženi zcela nečekanou sněhovou bouří uprostřed túry po horách nad Lost Valley, nacházíte úkryt za pomoci slabého hlásku. Když bouře odezní, najdete a pomůžete dobrému skřítkovi sklizně pohřbenému pod sněhem, který vám řekne, že všechna roční období v údolí kromě zimy zmizela. K nastolení přírodní rovnováhy v údolí pak budete potřebovat pomoct vesničanů, skřítků sklizně a dokonce i samotné Bohyně Sklizně.

V Harvest Moon: The Lost Valley budete mít naprostou svobodu ve vytváření vlastní farmy podle svých představ díky možnosti tvarování země v plnohodnotném 3D prostředí. Kopejte do hloubky a vytvořte jeskyně nebo vrstvěte zemi na sebe a zformujte hory. Vytvořte rybníčky a obilná pole a postavte cesty a mosty abyste prozkoumali nová území. Díky jednoduchému chytrému ovládání je nyní tvarování světa ještě snazší než kdy dříve. Jednoduše přistupte k objektu ve hře a zvolte příslušnou akci jako setí semen, sbírání kytek nebo rybaření.

V průběhu Vašeho farmářského dobrodružství budete mít také možnost chovat množství domácích zvířat, například krávy, které můžete podojit, ovce, které dávají vlnu a slepice snášející vejce, které můžete prodat. Starejte se pravidelně o svá zvířata, čistěte je, kartáčujte, krmte a dohlížejte aby měla pohodlí a byla spokojená, a ona Vám pak budou poskytovat kvalitnější produkty.

Kromě každodenní práce na farmě se také setkáte a spřátelíte s mnoha místními vesničany, kteří Vám nabídnou úkoly a možnost zakoupit užitečné věci. Mezi roztomilým osazenstvem určitě narazíte i na pár nezadaných mladíků či slečen, kteří se možná později stanou vašimi partnery.

Hra Harvest Moon: The Lost Valley, přinášející svět, který můžete tvarovat dle vlastních představ a radost ze sledování, jak se vaší úrodě daří a zvířata rostou ve vaší péči, bude dostupná v obchodech a na Nintendo eShop pro Nintendo 3DS od 19. června.