Jsme zachráněni! Díky DC Super Hero Girls: Teen Power, které vychází již zítra na Nintendo Switch

Zapojte se do boje jako Wonder Woman, Supergirl a Batgirl ve hře DC Super Hero Girls: Teen Power, která vychází zítra na Nintendo Switch.

Jste připraveni zachránit město ze spárů zlomyslných padouchů z DC univerza, a to vše při zachování společenského života teenagerky na Metropolis High School? Pokud zvládáte stejně úžasně házet batarangem jako užívat si mimoškolní zábavy, pak Metropolis potřebuje vaši pomoc.

Ve hře DC Super Hero Girls: Teen Power můžete během soubojů provádět ohromující komba pomocí snadno zapamatovatelného ovládání a široké škály schopností, z nichž každá je přizpůsobena šesti hratelným postavám: Wonder Woman využívá své válečné schopnosti s Lasso pravdy a Flying Shield, Supergirl má Heat Vision a Super-Breath a Batgirl může vymýšlet gadgety bojující proti zločinu, jako je Bat-Hook.

Nespoutaná Harley Quinn s radostí páchá nějakou neplechu pomocí megaskoku Spring Spree, zatímco zkušená zlodějka šperků Catwoman využívá Cat Dance ke škrábání nepřátel, a Star Sapphire uvězní nepřátele díky Cage of Love. Nepolapitelní Toymanovi stoupenci ani nebudou vědět, co je zasáhlo.

Když hráči nechystají silný úder, mohou prozkoumávat různé oblasti města Metropolis, zachraňovat zmizelé kočky a sbírat kostýmy, aby předvedli svůj vlastní osobní styl. Mohou dokonce obnovit zničenou část města darováním herních peněz na otevření obchodů nebo umístěním dalších budov.

Tato nová hra podle animovaného seriálu sérii DC Super Hero Girls nabízí zábavu pro všechny, kteří kdy chtěli pomáhat občanům v nouzi, a zároveň konat sladkou spravedlnost. A proto nezapomeňte se pak stavit v kavárně Sweet Justice – Sladká spravedlnost.