Mario Kart 8 Limitovaná edice

Uvnitř balení najdete hru a sběratelský předmět Spiny Shell. Na trailer se můžete podívat zde:


Vytočte motory na nejvyšší otáčky na tratích vzdorujících zákonům gravitace. Nejlepší závodníci houbového království budou připraveni a seřazeni na startovním roštu už 30. května, kdy Mario Kart 8 vychází na Wii U. Nintendo již oficiálně oznámilo připravovanou Mario Kart 8 Limitovanou Edici softwarového bundlu – k dispozici v předobjednávkách.

Mario Kart fanoušci, kteří někdy vypustili Spiny Shell nebo jím byli zasaženi, jistě vědí, jak může změnit průběh závodu. Na památku dobrých i ne tak dobrých časů, vychází Limitovaná Edice Mario Kart 8 softwarového bundlu se sběratelským kouskem Spiny Shell včetně fyzické kopie Mario Kart 8. Vše bude společně zabalené do unikátně navrženého balení. Tato limitovaná edice vychází 30. května a bude k dispozici do vyprodání zásob.

 

MarioKart8_BlueShell_CollectorsItem

 

Ti, kteří si předobjednají buď softwarový bundle Mario Kart 8 Limitované Edice nebo Mario Kart 8 jako samostatnou hru, si mohou vybrat Mario Kart klíčenky, které budou k dispozici pro fanoušky ve vybraných prodejnách. Na výběr bude mezi třemi motivy: Golden Dash Mushroom (houbička, zvyšující rychlost), Red Shell (škeble, která převrhne soupeře), nebo Bullet Bill (kulka, která dočasně probije část trati). Fanoušci budou mít tedy možnost získat klíčenky představující jedny z nejvíce památných předmětů ze série Mario Kart. Tratě vzpírající se gravitaci a závodníci houbového království staří i noví se setkají 30. května, kdy Mario Kart 8 vychází na Wii U. Nový Mario Kart 8 Limited Edition CGI trailer je nyní k dispozici níže v odkazu, kde se vám představí impozantní Spiny Shell a mnoho dalších postaviček, které jste mohli poznat v průběhu let!

 

MarioKart8_pre-sell_kyrng_Combined