Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge

O hře:
Ninja Gaiden 3: Razor's Edge je exkluzivní přepracovanou verzí multiplatformového titulu pro Wii U.

Hlavním hrdinou této krvelačné ninjovské akce je Ryu Hayabusa. Bojovník ninja, v jehož pravém ramenu řádí smrtelná kletba, kterou musí zastavit dříve než zastaví ona jeho. Exkluzivně ve verzi pro Wii U bude stát po jeho boku ninja bojovnice Ayane, nová hratelná postava, která v rámci příběhového módu dostala i své vlastní kapitoly. Čeká vás rychlá a krvavá akce, která se vám dostane pod kůži.

Nové prvky:
Exkluzivně ve verzi pro Wii U naleznete více zbraní a nové Ninpo typu, nový systém vývoje postavy, kompletně přepracovaný bojový systém, již výše zmíněnou novou hratelnou postavu Ayane a také online kooperativní multiplayer pro dva hráče, ve kterém bude jeden hrát za Ryu a druhý právě za Ayane.

Ovládání:
Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge se hraje výhradně Wii U GamePadem. Jeho dotykový displej je využíván pro vyzobrazení dodatečných tlačítek, sloužící pro rychlejší změnu zbraně, výběru Ninpo typu anebo pro sledování tabulky s kombo útoky.

Zkrátka a jednoduše: Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge byl vylepšen na každém kroku a oproti verzím pro jiné platformy obsahuje spoustu novinek a vylepšení.

Minimální konfigurace:
– herní konzole Wii U
– ovladač Wii U GamePad