Předinstalovaný software

Připojením Wii U k internetu získáte přístup k novým službám a dalším možnostem, jak obohatit své herní zážitky. Internet vám umožní volat si se vzdálenými kamarády a členy rodiny, objevit nové hry a spoustu dalšího.

Vytvoření uživatele

Začít s Wii U je snadné. Založením vlastního uživatele obohaťte svůj herní zážitek a dostanete nový software okamžitě a zdarma.

logo_miimaker_CMM_small

Miiverse

Miiverse je zbrusu nová služba, která spojuje Miička (uživatele) z celého světa. Můžete zde sdílet své zážitky, diskutovat o hrách a objevovat nový software.

logo_eshop_CMM_smallNintendo eShop

Na Nintendo eShopu najdete nový obsah pro Wii U, ale také upoutávky a klipy a dočtete se o připravovaných titulech. Majitelé základního balení Wii U mohou pro uložení velkých softwarů potřebovat dodatečné úložné médium.

logo_internetbrowser_CMM_small1

Internetový prohlížeč

Internet můžete pohodlně prohlížet na displeji ovladače Wii U a své oblíbené stránky můžete jednoduše ukázat své rodině nebo kamarádům na televizi.

logo_wiiuchat_CMM_smallWii U Chat

Kamera a mikrofon na ovladači Wii U vám umožní povídat si se vzdálenými přáteli a rodinnými členy, i když je televize využívána v tu chvíli jinak.

logo_miiverse_CMM_smallMii Maker

Vymodelujte unikátní postavy Mii pro sebe, přátelé a rodinné příslušníky. Dostanou se tak do hlavních rolí her, která Miička podporují! (Kromě Mii Maker vyžadují ostatní služby internetové připojení.)

 

 

CI_WiiU_sticker_CMM_small1

Hry z konzole Wii běží i na Wii U

Kromě her pro Wii U spustíte na konzoli téměř všechny hry a aplikace z konzole Wii. Hry můžete spustit z herních nosičů pro Wiii, WiiWare nebo Virtual Console. Data z Wii je možné přenést na Wii U.

 

 

CI_WiiU_img_homebutton_CMM_small

Tlačítko HOME

Stisknutím tlačítka HOME uspíte hru a můžete prohlížet internet anebo se podívat do Miiverse, co se děje nového. Opětovné stisknutí HOME vás vrátí zpět do hry.

 

 

 

CI_WiiU_img_dailyrecords_CMM_small

Statistiky

V denním záznamu (Daily Log) uvidíte, s jakým hráčem jste hráli nejvíc anebo najdete rekordy ostatních uživatelů zaregistrovaných na vašem Wii U.

 

 

 

Zahrajte si se vzdálenými přáteli

Ostatní hráče si můžete přidat do seznamu přátel a kdykoliv tak zjistit, jakou hru hrají. Jednoduše je pak můžete zažádat o vstup do online hry.