CI_WiiU_headline_chat_image600w

 

Pro hlasové a obrazové volání vzdáleným přátelům nepotřebujet nic víc, než konzoli Wii U s ovladačem a internetové připojení.

Propojte obýváky skrz Wii U

Jak na to? Je to snadné! Stačí si sednout k televizi a můžete buď sami nebo s celou rodinou volat vzdáleným přátelům. Kamera a mikrofon zabudované do ovladače udělají z volání s jinými majiteli Wii U jednoduchou záležitost.

Podívejte se, jak vypadalo úplně první volání s Wii U mezi prezidentem Nintenda Satoru Iwatou a prezidentem americké pobočky Nintenda Reggie Fils-Aimem.

 

Komunikace přes ovladač je pohodlné

Jestli si chcete rychle vyměnit novinky se svým kamarádem, nemusíte ani zapínat televizi. Wii U chat totiž funguje i na samotném ovladači.
Pohybové ovládání
S aktivovaným pohybovým ovládáním můžete stránky posunovat prostým naklopení ovladače nahoru a dolů..

CI_WiiU_chat_scr_02_CMM_small

Pohybové ovládání

S aktivovaným pohybovým ovládáním můžete stránky posunovat prostým naklopení ovladače nahoru a dolů..

 

Je to snadné

Zahájení konverzace je snadné. Jednoduše zvolte Miičko svého zaregistrovaného kamaráda, se kterým chcete mluvit a Wii U chat vás s ním ihned spojí!

Kreslete na GamePad

Na displeji ovladače můžete rukou psát zprávy nebo kreslit obrázky. Ty pak uvidí váš kamarád, se kterým voláte. Volání nikdy předtím nebylo tak zábavné!

Upozornění na příchozí volání

Máte-li Wii U aktivní v době, kdy vám volá kamarád, začne tlačítko HOME na ovladači Wii U blikat. Hovor přijmete stisknutím tlačítka HOME.