Project Rub

Vítejte v naprosto tajemném světě Project Rub, kde se snažíte všemi možnými i nemožnými způsoby zalíbit své dívce. Použijte svou sílu hlasu, dotyku i dechu k tomu, aby jste se dostali k úplnému vrcholu hry.

Na vzniku hry Project Rub se podílely společnosti Sonic Team a Sega. Hra plně využívá předností systému DS v rozmanitých mini-hrách. Úkolem hráčů je zapůsobit na dívku, které se budou dvořit, zajímavými a povedenými kousky a zachránit ji před nebezpečím a být jí oporou ve složitých situacích. Hra nabízí různá prostředí (např. pustý ostrov). Během hry se hráč může ocitnout v žaludku obřího hada, zachránit svoji dívku před smrští střel, očistit její tělo od bláta a sprejem pro ni vytvářet srdíčka na stěnách.

Celkem je k dispozici 30 různých mini-her.

V hlavním režimu se hráči mohou vracet k již hraným mini-hrám, a dosáhnout nových rekordů. Zvýší se tak jejich bodové skóre, a to jim umožní např. vstup do dívčina šatníku, kde si ji mohou obléknout podle svého vkusu.

V jednotlivých dílčích scénách je hráčovým úkolem najít schované králíky. Celá hra jich skrývá na 60. Stačí dotknout se příslušného objektu, který se vztahuje k tématu mini-hry. (Například zlatá ryby ve hře Zlatá rybka). Čím více králíků se podaří hráči najít, tím bohatší šatník bude mít pro dívku k dispozici.

Vlastnosti

– Více než 25 různých mini- her

– Využití jedinečných vlastností hardwaru DS: dotekové obrazovky/ mikrofonu/ dvojité obrazovky

– Výhra v mini-hrách znamená odkrytí dalších prostředků, např. oblečení pro Vaši lásku, které využije v režimu s názvem Maniac.

Příběh:

Příběh se točí okolo chlapce, zamilovaného do dívky, kterou potkal na ulici. Přidává se ke skupince s názvem Rub Rabbits, kteří pro něj připravují nezvyklé situace a aktivity, ve kterých by se mohl blýsknout. Podaří-li se hráči projít těmito akcemi úspěšně, postupně získá i dívčino srdce. V pozdějším stadiu hry se chlapci do cesty připlete sok, který dívku dokonce několikrát unese.

Popis jednotlivých mini-her:

Ve všech mini-hrách probíhá ovládání postav pomocí mikrofonu a dotekové obrazovky.

1. Goldfish – Muž omylem spolkl zlatou rybku. Hráč musí pomocí dotekového pera dostat rybku ven z žaludku.

2. Parachute – Na horní obrazovce jsou postavy, které vyskakují z letadla. Každá z nich má nad svou hlavou namalované číslo. Na spodní obrazovce je zobrazena kalkulačka. Hráč se musí dotknout správných čísel, tak, aby se postavám včas otevřel padák.

3. Candle – K hráči se přibližují obrovské svíčky. Musí je sfouknout foukáním na dotekovou obrazovku.

4. Kart – Jedná se o závod motokár z prudkého kopce. Závodníci sjíždějí z horní obrazovky na dolní. Dolní obrazovka je plná ostrých předmětů, které hráč musí pomocí dotekového pera včas odstranit.

5. Bull – Sprška střel ohrožuje Vás i Vaši vyvolenou. Pomocí dotekového pera se snažte kulky odrazit.

6. Clean Up – Vaše láska je celá od bláta. Pomocí dotekového pera ji opatrně očistěte.

7. Antlion – Obrovská příšera sedí na dně jámy plovoucího písku, a chystá se sežrat Vaše přátele. Máte za úkol dostat je pomocí dotekového pera z jámy.

8. Bus Stop – Pomocí dotekového pera se snažte sestřelit koulí postavy na druhé straně ulice.

9. Monocycle – Pomocí dotekového pera se na svém monokole udržte i na nejužších místech.

10. Painter – Pomocí dotekového pera vytvořte sprejem na stěnu srdíčka.

11. Scorpion – Zachraňte svoji lásku před škorpióny, kteří jí zalézají pod šaty. Pomocí dotekového pera je uchopte a odkopněte.

12. Sign – Pomocí dotekového pera otáčejte dlaždice a vytvořte obrázek. Máte určitý počet tahů, během kterých musíte dokončit obrázek.

13. Microphone – Hráč musí získat dívčinu pozornost křikem do mikrofonu.

14. Hands – Hráč se s dívkou prochází v parku. Pomocí dotekového pera ji chytněte za ruku a při tom se snažte odehnat včelí roj

15. Drive – Zachraňte unesenou dívku z auta únosců. Na horní obrazovce je zobrazena cesta před Vámi. Na dolní obrazovce je volant a ovládání praku. Pomocí dotekového pera ovládejte prak. Namiřte auto na lidi na silnici, a prakem je pak vystřelte ne nepřátelský vůz.

16. Yacht – Zachraňte dívku před utopením a řiďte svoji jachtu oceánem rychlostí blesku. Musíte se vyhnout žralokům.

17. Bonfire –Pomocí dotekového pera udržujte hořící oheň a usušte dívce mokré šaty.

18. Dance – Opakujte taneční pohyby dotekem na obrazovce.

19. Snake – Spolkl Vás obrovský had. Pomocí dotekového pera se snažte o bezpečné zmizení z hadova těla.

20. Seeker – Pomocí dotekové obrazovky najděte dívčiny ztracené věci.

21. Plants – Obrovská rostlina chytila dívku. Snažte se ji zachránit na dotekové obrazovce.

22. Chaser – Dívka byla opět unešena. Na svém speciálním kole sledujte helikoptéru, ve které ji unesli. Pomocí dotekového pera se proplétejte úzkými místy.

23. Steal – Zneškodněte stráže pomocí dotekového pera, a pronikněte do nepřítelova sídla.

24. Nightmare 1, 2 and 3 – Tyto 3 hry jsou složitějšími verzemi her Bull,
Drive a Plants.

25. Last Battle – Zde se utkáte se svým sokem, který vystoupí v podobě obrovského robota. Pomocí dotekového pera zničte rakety, které na Vás míří, a snažte se zasáhnout soupeřovo slabé místo.

26. Final Battle – Naposledy se utkáte se svým sokem. Třete dotekovou obrazovku, aby vznikla statická elektřina, kterou ho vyřídíte.

27. Magic Touch – Vaše láska umírá. Pomocí mikrofonu a dotekového pera se ji snažte přivést zpět k životu.

Historie:

Tato hra byla vytvořena společností Sonic Team pro Nintendo DS.