Tenchu Dark Secret

V hře Tenchu: Dark Secret se z hráče stane ninja zabiják, který je pověřen ochranou života princezny. Jeho úkolem bude stopovat nepřátele s mečem v ruce, pokládat výbušné pasti v lesních porostech nebo útočit za pomoci celé řady skutečných ninja zbraní. Díky více jak 40 úrovním pro jednoho hráče a možnosti vytvářet zbraně a předměty nebude chtít hráč odložit meč z ruky na dobu delší než nezbytně nutnou.

Při soubojích s přáteli po lokální bezdrátové síti musí hráč ukázat ocelově chladnou povahu. Tenchu: Dark Secret se honosí třemi režimy a celou řadou nastavení, aby každý souboj zůstal svěží a zábavný. Ať už se hráč prodírá bambusovým hájem, aby mohl zasadit rozhodující úder svému nepříteli, nebo nastražuje skrytou past, nebude úspěšná likvidace nepřítele jednoduchá a určitě se při ní i pěkně nevirtuálně zapotí.

Potřebujete novou bambusovou past? Nebo malý shuriken? Pak se jednoduše stačí připojit online. Tenchu: Dark Secret totiž umožňuje hráčům nakupovat, prodávat a vyměňovat předměty s přáteli i neznámými hráči prostřednictvím Nintendo Wi-Fi připojení.