The Keep

Vývojářské studio CINEMAX, s. r. o. uvádí na evropský trh historicky první českou hru pro systém Nintendo 3DS – klasický dungeon The Keep zpracovaný pro unikátní systém stereoskopického 3D zobrazení. Společnost CINEMAX, která působí v herní branži 16 let a má za sebou známé PC tituly jako Ve stínu havrana, Daemonica, Gumboy, Numen nebo Inquisitor, se vývoji aplikací a her pro herní systémy Nintendo věnuje jako jediná v České republice teprve od roku 2010.

První česká hra pro Nintendo 3DS

Hru The Keep si můžete stáhnout z Nintendo eShopu zde:

CTR_N_JWPP_TheKeep_QRCode

 

Vstupte do světa hrdinů, kde máte za úkol zničit hanebného čaroděje Watryse! Prozkoumejte podzemní svět v této dungeon crawler hře s unikátním kouzelnickým herním systémem. Tato hra vám připomene staré známé old-school RPG dungeony. Při hraní objevujete skryté poklady a řešíte puzzle, přičemž se snažíte dostat z nejrůznějších smrtelných nástrah. Pokuste se odhalit slabiny protivníků pomocí kombinace všemožných kouzel. Přežijí jen ti nejsilnější.

TheKeep_story_logo_001

 

Během hry je nutné levelovat postavu a vylepšovat si zbraně a brnění, protože jen tak můžete porazit nepřemožitelného čaroděje Watryse. Ovládání kouzel i meče je velká zábava.

Máte na to čelit zlé síle? Tak na co ještě čekáte, vstupte! Vše na vás čeká ve hře The Keep …

Producenti hry o hře The Keep:

Marek Nepožitek (produkce, grafický design): “Většinu našich her vytváříme ve velmi malých týmech do 10 lidí. The Keep je ale titulem, kde jsme zúročili zkušenosti, vyhnuli se zpožděním a nemuseli jsme dělat kompromisy v kvalitě provedení. Scénář, grafika, design levlů, motioncapturing postav, vizuální i zvukové efekty, hudba, ale i pravidla hry a inovace v ovládání soubojů tvoří skvělý celek, který je radost hrát.“

Lukáš Macura (produkce, game design): “Po dokončení hry Inquisitor jsme se zařekli, že se již do RPG žánru pouštět nebudeme, ale nikdy neříkej nikdy. RPG žánr je náš nejoblíbenější, proto se hráči mohou již dnes ponořit do hry, kterou jsme připravovali poslední dva roky. Pro ty, co nemají kapesní konzoli Nintendo 3DS, mohu prozradit, že nyní pracujeme na vylepšené verzi pro PC a konzoli Nintendo WiiU.“

 

Podívejte se na oficiální stránky hry The Keep na Nintendo 3DS