Tigerz

Enzo a Ana, dva mladí zvířecí trenéři, obdrželi od svého dědečka zajímavý dárek. Totiž dvojici mladých tygřích šelmiček. Aby se o tyto tvorečky dokázali postarat a zahrnuli je adekvátní péčí, musí zajistit nezbytné finanční zázemí. A co víc – rodinnému krotitelskému klanu navíc hrozí nebezpečí bankrotu!
Jako nováček trenérského řemesla budete muset čelit mnoha netradičním situacím a výzvám – bystrý úsudek a schopnost rychlého a správného rozhodování budete na každý pád potřebovat. Připravte se i na to, že mnoho z charakterů, které při svém dobrodružství potkáte, vám z nejrůznějších důvodů nebudou nakloněni.

V okamžiku, kdy ve vás dozraje přesvědčení, že už jste s vašimi tygřími svěřenci absolvovali základy drezůry, nezbývá než zúročit všechnu dřinu do podoby divácky atraktivní show!

Hra nabízí:

  • Vytvořte silný a reálný vztah mezi oběma tygřími mláďaty. Krmte je, myjte je, v případě nemoci se postarejte o adekvátní péči a pomoc a nezapomeňte ani na pomazlení. Mohou se stát vašimi nejlepšími přáteli a společnými silami pak připravíte strhující a nápaditou show! Nezapomeňte přitom na dozorování ze strany ochránců zvířat – nebudete-li se vašim chovancům ve všech ohledech věnovat s patřičnou péčí a pozorností, budou vám odebráni a vy budete muset k jejich získání zpět vynaložit množství úsilí i peněz!
  • V každé úrovni na vás čeká nové a vzrušující dobrodružství! Krůček po krůčku budujte vlastní zvířecí rezervaci, která může pomoci zvířatům na celém světě.
  • Předveďte sebe i své zvířecí miláčky v divácky atraktivní a nápadité show! Vyvarujte se všech prvků, které mohou odlákat pozornost a zmást vaše tygří duo.
  • V průběhu hry vylepšujte trenérské schopnosti dvojice ústředních hrdinů a za vydělané peníze dopřejte oběma tygříkům výživnější potravu, kousátka, hračky a další pomůcky mající vliv na jejich dobré prospívání.