Transformers Animated

Hra Transformers: Animated je založena na animované televizní sérii stejného jména, je dostupná exkluzivně pro Nintendo DS pod licencí Hasbro a přináší napínavý zážitek z akční adventury. Hráči se ve snaze zničit plány Decepticonů snaží vyřešit složité úkoly za využití týmové práce a závodí na silnicích futuristického Detroitu, kdy se vyhýbají ostatním účastníkům silničního provozu a přitom se hladce mění mezi svými dvěma formami – automobilu a robota. Fanoušci se chopí kontroly nad svými oblíbenými postavami, jako jsou například Optimus Prime, Bumblebee, Bulkhead a Prowl a snaží se získat ztracené fragmenty artefaktu Allspark dříve, než se to podaří Decepticonům, kteří by poté ovládli Cybertron.

Hra nabízí:

  • Příběh mimo animovanou sérii – Hráči prožijí Transformers Animated naprosto novým způsobem – akční adventura je založená na animované sérii a obsahuje několik postav a prostředí, které si fanoušci jistě užijí.
  • Vtělte se do role vašeho oblíbeného Autobota – Hráči se přepínají mezi jednotlivými členy týmu a využívají jejich speciální schopnosti a unikátní individuální zbraně, aby přemohli nepřátele a dokázali splnit své úkoly. Na zničení bosse mohou použít postavu Optimus Prime, nepřátele sundá Bumblebee, zátarasy odstraní Bulkhead a vymanévrovat z cesty je může Prowl.
  • Vše je o týmové práči – Tváří v tvář složitým hádankám musí hráči využít každého člena týmu Autobotů. Spolupráce a kombinování jejich dovedností je klíčem k získání všech tří částí artefaktu před Decepticony.
  • Uhánějte po Detroitských silnicích – Hráči se při několika závodech, které jsou inspirovány závody na autodráhách, budou ohromnými rychlostmi prohánět po silnicích Detroitu dvacátého druhého století.