Transformers The Game

Transformers: The Game umožňuje hráčům převzít kontrolu nad závěrečnou bitvou o Zemi, neboť si budou moci vybrat, jestli ji budou chtít zachránit jako Autoboti nebo zničit jako Decepticoni. Hráči rovněž zažijí nezadržitelnou sílu svých oblíbených „Robotů v převleku“, jako jsou Bumblebee, Barricade a ostatní.

Hra nabízí:
Zachraňte nebo zničte Zemi: Když přišla robotí válka Transformerů na Zemi, hráči si mohli vybrat, zda se připojí k Autobotům v záchraně naší planety, nebo k Decepticonům, kteří ji chtějí zničit. Díky této dvojité volbě leží osud světa v hráčových rukou.

Více než by se na první pohled zdálo: Hráč může provést okamžitou změnu z robota v nadživotní velikosti na vysoce výkonný dopravní prostředek jako je sportovní auto, bojový letoun nebo helikoptéra. Hladká transformace zanechává nepřátele v prachu a zvyšuje bojovou strategii hráčů – s řadou možností a výhod této dvojí formy (módu dopravního prostředku a módu robota).

Svět je vaše hřiště: Hráči rozbíjejí, porážejí a ničí jakýkoli objekt, včetně budov a dopravních prostředků, které jim stojí v cestě nebo mohou použít tyto předměty jako zbraně. Je pouze na hráči, aby se rozhodl, jak nejlépe využít okolní prostředí.

Svoboda volby: Bezpříkladná sestava nechá hráče zažít unikátní schopnosti a prudkou sílu armády postav z univerza Transformerů, když si budou moci vybrat, zda budou hrát jako Optimus Prime, Megatron, Ironhide, Starscream a další.

Různorodost bojů: Bitvy „hlava na hlavu“ zaměstnají fanoušky ve rvačkách, které odrážejí povahu každé postavy Transformera, váhu a sílu zbraní a speciálních pohybů během bitky, které jsou rovněž unikátní pro každou postavu. Boje zařazené ve hře nabízejí široké pole projektivních zbraní vytvořených ke zničení nepřátel na velkou vzdálenost.