Sin & Punishment: Successor of the Skies

Hráči se v této „shoot-em-up“ hře pustí do nonstop střelecké akce. Celý svět se vydal na štvanici dvou postav – Isa a Kachi. Ti musí uprchnout a cestou rozstřílet vše co se pohne.

Sin & Punishment: Successor of the Skies je dlouho očekávané pokračování japonské kultovní klasiky pro Nintendo 64 vytvořené jako frenetická arkádová střílečka zasazená do post-apokalyptického světa.

Hráči se pohybují pěšky, nebo mohou létat pomocí speciálních jet-packů. Také se mohou vznášet na speciálních, skateboardům podobných zařízeních. To vše jim umožňuje uhýbat nepřátelským útokům nebo lépe zamířit na svůj cíl – ten můžete zničit buď z dálky střelbou nebo přepnout na meč a bojovat zblízka. Mířící schopnost Wii Remote ovladače slouží k zaměřování zbraní, zatímco Nunchuck ovladačem se pohybujete. Hra je také kompatibilní s Classic ovladačem a dokonce s ovladačem Nintenda GameCube.

Ve hře projdete rozmanitým prostředím od překrásně vykreslených měst po temné podvodní tunely, ty všechny samozřejmě plné nepřátel. Každé prostředí nabízí možnost získat nejvyšší skóre – což záleží na umění zacházet s herním násobením. Čím lepší jsou hráčovi schopnosti, tím víc bodů naráz získá a tím větší je také bonus. Hráči chtějí tuto hru hrát pořád dokola, aby si zlepšovali své osobní rekordy pro každou z úrovní.A čím lepší je výkon, tím lepší je závěrečné skóre.