Worms Open Warfare 2

Worms: Open Warfare 2 staví na úspěchu svého předchůdce Worms: Open Warfare. Kromě klasického módu souboje na smrt obsahuje tato hra silné nové singleplayerové a multiplayerové módy jako Rope Race (Závod se smyčkou), Fort (Pevnost), Puzzle (Hádanky) a Campaign (Válečné tažení), které vybízejí hráče k použití nových strategií a k týmové práci při porážení nepřátel.

Nový Firing Range (Střelná řada) umožňuje hráčům otestovat si své schopnosti v používání zbraní včetně 11 nových zbraní jako Bunker Buster (Bourač bunkrů) nebo Buffalo of Lies (Bizon) i klasik jako Super Sheep (Superovce), Concrete Donkey (Betonový osel) a Holy Hand Grenade (Svatý ruční granát).

Hráči, kteří se zúčastní online bitev, budou schopni demonstrovat svou dovednost ve worms bojích.

A navíc si hráči budou moci také užít nové rozsáhlé nabídky osobních úprav včetně úpravy krajiny, editaci týmové vlajky, úpravy klobouků, náhrobků a tanců vítězství pro svůj worms tým.

Hra nabízí:
– 6 zcela nových krajin dovoluje wormům bojovat zde historicky největší bitvy.
– 11 zcela nových zbraní a pomůcek včetně elektromagnetů, bumerangu a ničitelů bunkrů.
– Vyzvěte protivníka z jakéhokoli konce světa na online bitvu pomocí WiFi Connection, najednou mohou soupeřit až 4 hráči.
– Nové singleplayerové módy včetně Puzzle a Campaign módů.
– Nové multiplayerové módy zahrnují Race a Fort módy.
– Upravte si své wormy – upravte si podle svého přání vše na wormovi, od klobouku a tanců vítězství k týmové vlajce. Použijte editor úrovní k navrhnutí konečného bitevního pole.
– Použijte dotekovou obrazovky a tlačítka k výběru zbraní.

– Exkluzivní DS minihry používají dotekovou obrazovku a mikrofon.