ZÁHADAMI OPŘEDENÝ SVĚT YO-KAI JE TADY!

Yo-Kai Watch

Pokud hrajete hru YO-KAI WATCH poprvé, můžete se sami sebe ptát, co do háje jsou ti Yo-kai?

Yo-kai jsou ztělesněním každodenních problémů a žijí v našem světě úplně všude - pod auty, poblíž prodejních automatů, v řece - jen je nevidíte. Nicméně pomocí hodinek Yo-kai můžete tyhle skryté Yo-kai najít, spřátelit se s nimi a vyvolat jejich síly, když potřebujete pomoc.

YO-KAI WATCH 3

Sledujte dva paralelní příběhy a odhalte záhady skrývající se za zvláštními úkazy, během vašich setkání s více než 600 Yo-kai a s použitím nového bojového systému s 3x3 mřížkou navrženého na strategické střídání útoků a úhybů.

Více Yo-kai, více záhad! Američtí Yo-kai se dostali do YO-KAI WATCH 3 a jsou to pořádní rošťáci. Když už mluvíme o potížistech, v BBQ zombíci vylézají z hrobů a Nate musí během Noci Zombie osvobodit město.

Pokud se zombie bojíte, můžete zkusit najít poklad při prozkoumávání náhdně generovaných dungeonů a objevit pravdu o záhadných ruinách, které jsou rozeseté po celém kontinentu s Yo-kai Blasters T skupinou.

Více informací
YO-KAI WATCH 3

Již v prodeji

YO-KAI WATCH BLASTERS

Yo-Kai Watch Blasters: Red Cat Corps, Yo-Kai Watch Blasters: White Dog Squad

Sundejte nepřátelské Yo-kai a velké bossy používáním schopností a Soultimate útoků až se třemi dalšími přáteli. Při plnění misí se spřátelíte s noyvými Yo-kai, díky kterým váš tým bude silnější a úžadnější.

Trénujte se seržantem Burlym, aby jste se stali tím nejsilnějším týmem Blasterů! Plnením misí získávejte Oni Orby a předměry pro zvýšení vaší úrovně nebo získání nové výbavy pro zesílení vašeho týmu. Některé mise, bossové a Yo-kai jsou exkluzivně pouze v White Dog Squad nebo Red Cat Corps verzi. Obchodujte s Yo-kai mezi oběma verzemi, abyste je posbírali všechny! Spřátelit se můžete s Yo-kai ze všech verzí YO-KAI WATCH 2, boss Yo-kai a některými novými - třeba Usapyon, Blizzie a další. Propojte se savy z YO-KAI WATCH 2 a objeví se speciální Yo-kai. Objevte příběh z nového úhlu, stejně jako nové Yo-kai, bossy a mise spolu s post-launch aktualizacemi!

Více informací o Red Cat Corps Více informací o White Dog Squad
YO-KAI WATCH BLASTERS

Již v prodeji

YO-KAI WATCH 2: PSYCHIC SPECTERS

Připravte se na ultimátní výpravu do světa tajemných a rošťáckých Yo-kai se hrou YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters. Těšit se můžete na kompletní YO-KAI WATCH® 2 zážitek, který bude doplněn o nový obsah, čímž se YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters stává ideálním titulem pro nováčky v rámci série i všechny Yo-kai fanoušky.

Více informací
YO-KAI WATCH 2: PSYCHIC SPECTERS

Již v prodeji

YO-KAI WATCH 2

Yo-Kai Watch 2: Bony Spirits, Yo-Kai Watch 2: Fleshy Souls

Jedné noci, zatímco Nate spí hlubokým spánkem, dva zlověstní Yo-kai nakouknou do jeho ložnice a vymažou mu vzpomínky stejně jako jeho Yo-kai Watch. Další den narazí Nate na tajemný obchod se vzpomínkami, kde se znovu shledá se svými Yo-kai Watch a také s jeho úžasnou dvojkou Yo-kai kamarádů, Jibanyanem a Whisperem. Hráči se tedy coby Nate nebo Katie vydají na výpravu časem, aby se pokusili odhalit původ nejnovějších záhad a nepokojů v jejich rodném městě.

Každá z obou verzí YO-KAI WATCH® 2 obsahuje pět exkluzivních a unikátních Yo-kai, které je možné měnit lokálně nebo online. Takže záleží pouze na hráčích, zda se přidají k Bony armádě nebo Fleshy armádě. Hráči pak budou podporovat rivalitu mezi Fleshy Souls a Bony Spirits tábory hraním online, vyhráváním bitev a získáváním bodů a pomáhat svému týmu vyhrávat týdenní Bony vs Fleshy bitvy.

Více informací o Bony Spirits Více informací o Fleshy Souls
YO-KAI WATCH 2

Již v prodeji

YO-KAI WATCH

Hra, kterou to všechno začalo! Setkejte se s Natem, Whisperem a Jibanyanem vůbec poprvé a spolu s dalšími Yo-kai přáteli jim pomožte bojovat proti silám zla ve Springdale.

BONUS: Propojte s YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits a YO-KAI WATCH2: Fleshy Souls pro odemčení bonusového obsahu.

Více informací
YO-KAI WATCH

Již v prodeji