ZAŽIJTE ULTIMÁTNÍ YO-KAI WATCH 2 DOBRODRUŽSTVÍ!

Připravte se na ultimátní výpravu do tajemného a zlomyslného světa Yo-kai v YO-KAI WATCH® 2: Psychic Specters, jen pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS!

Poslední verze YO-KAI WATCH® 2 je napěchovaná novými vychytávkami i obsahem. YO-KAI WATCH 2 Psychic Specters nabízí spoustu potěšení, kouzla i záhad jak úplným nováčkům, tak fanouškům série Yo-kai.

Přehrát trailer

Co jsou to Yo-kai?

Záhadní Yo-kai můžou být zajímaví, roztomilí nebo strašidelní… a také jsou obvykle zlomyslní! Obývají náš svět, většině neviditelní, a způsobují potíže v našich každodenních životech. Nemůžete je vidět, ale v našem světě je najdete všude - pod auty, za prodejními automaty a dokonce i v řekách.

Díky schopnostem Hodinek Yo-kai můžete tyhle neviditelné potížisty najít. Možná vás nechají, abyste se stali jejich přáteli! V YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters je přes 350 Yo-kai, se kterými se můžete spřátelit, přičemž každý má svoji unikátní osobnost.

CO JE NOVÉHO?

Nejnovější YO-KAI WATCH hra je nacpaná dalšími Yo-kai, dalšími dobrodružstvími a další zábavou!

Více úkolů

Vydejte se splnit přes 100 úkolů, z nichž 12 se úplně nově a exkluzivně objeví ve Psychic Specters, jako ten, který vás seznámí s původem záhadného Darknyana a další, který vás zavede hlouběji do Whisperovy minulosti.

Tajný původ Darknyana

Odhalení minulosti Dame Dedtime

Pracujte s divou Directatorem, abyste vytvořili úspěšný film o Yo-kai!

Odhalení Whisperovy minulosti

Spřátelte se se zlými Yo-kai

Ve Psychic Specters se můžete spřátelit s více než 350 Yo-kai, a úplně poprvé v sérii i se zlými Yo-kai! Ve hře je 15 zlých Yo-kai, kteří se dříve objevovali jen jako vaši protivníci, ale teď se s nimi můžete spřátelit.

Naskočte na palubu Hexpressu

Psychic Specters obsahují některé nové lokace k prozkoumání, jako Sawayama Castle, kde se můžete dozvědět detaily o Whisperově minulosti, a fantastický Gera Gera Resort, který se skládá ze zábavního parku jménem Gera Gera Land, divadla Kaibuki a Wolfit Down, kde Oni vaří úžasné delikatesy. Samozřejmě můžete navštívit i všechna místa z Bony Spirits a Fleshy Souls, a dokonce se vrátit zpátky v čase!

Exkluzivní dungeon pro vlastníky Bony Spirits a Fleshy Souls

Hráči s uloženou pozicí z jedné nebo obou předchozích verzí získají přístup k novému dungeonu, kde si zabojují se speciálními bossy a spřátelí se s exkluzivními! Pokud už máte jinou verzi YO-KAI WATCH 2, můžete si vyzkoušet speciální dungeon! Jen vyberte “YO-KAI WATCH 2 Link” na úvodní obrazovce a začněte.

Tuhle funkci můžete využít jen jednou denně, ale je to aspoň nějaká šance, jak se spřátelit s Yo-kai, které nemůžete normálně potkat!

UTVOŘTE TÝMY A POSTAVTE SE BOSSŮM V KOOPERACI!

Vyzkoušejte nový režim v Blasters, Psychic Blasters s novými bossy! Tento režim umožní až čtyřem hráčům spolupracovat v týmu a plnit výzvy tváří v tvář Yo-kai bossům. Každý hráč se ujme jednoho Yo-kai a bude dovádět po městě v “sejmi je všechny” akční hře z ptačí perspektivy — úplně odlišné od klasických bitev.

Postavte se všem možným velkým zlým bossům — některé z nich najdete jen v YO-KAI WATCH 2: Psychic Specters. S dalšími bossy můžete bojovat po připojení se k vlastníkům YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits nebo YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls. Připravte se dobře, protože tyto souboje nebudou snadné - čím víc Oni orbů sesbíráte, tím více bossů potkáte v bitvě.

Stáhněte si bezplatnou aktualizaci Oni Evolution pro hjry Psychic Specters, Bony Spirits nebo Fleshy Souls a získejte šanci společně porazit nové bossy!

OBRÁZKY ZE HRY

KDE SI HRU POŘÍDIT?

Alza.cz
JRC.cz
Mironet.cz
X-Zone.cz

Již v prodeji

© 2017 ConQuest entertainment, a.s. - Distributor her a konzolí Nintendo, IT a hraček. © 2017 Nintendo.

Všechna práva vyhrazena.