Master Detective Archives: RAIN CODE

Již v prodeji

Master Detective Archive: Rain Code

Ponořte se do nového lucidně-noirového detektivního dobrodružství od vývojářů série Danganronpa ve hře Master Detective Archives: RAIN CODE pro Nintendo Switch!

MASTER DETECTIVES VERSUS MEGA KORPORACE

Kanai Waird – město deště – které svírá nespočet nevyřešených záhad, je pod kompletní nadvládou korporace Amaterasu. Zkušení detektivové z celého světa, tzv. Master Detectives, se mohou pyšnit unikátními schopnostmi. Právě na nich leží tíhá toho, aby odhalili pravdu. Yuma se připojuje k vyšetřování jako stážista z detektivní agentury Nocturna, po jeho boku bude stát Shinigami. Volně cestujte ve 3D městě a sbírejte důkazy i svědectví.

Master Detective Archive: Rain Code
Master Detective Archive: Rain Code Master Detective Archive: Rain Code

VSTUPTE DO ZÁHADNÉHO LABYRINTU!

V průběhu vyšetřování se objeví oblast známá jako Mystery Labyrinth. Ta vás navede ke zjištění pravdy. Jakmile se jednou dostanete dovnitř, všechna ta tajemství obestírající případ se zhmotní do pastí, které čekají na to, až hlavního hrdinu pohltí. Jakákoliv pravidla reality zde neplatí: ponořte se do neustále se měnícího Záhadného labyrintu a přijďte případu na kloub.

Master Detective Archive: Rain Code
Master Detective Archive: Rain Code Master Detective Archive: Rain Code

HLAVNÍ POSTAVY

Master Detective Archive: Rain Code

Yuma Kokohead

Japonský dabing: Katsumi Fukuhara

Anglický dabing: Lucien Dodge

Hlavní postava trpí ztrátou paměti. Jeho historie není známá, avšak našly se u něj dokumenty, které naznačovaly, že byl vyslán do Kanai Ward jako detektiv-nováček do místní agentury. Účastní se právě probíhajícího vyšetřování. Nedostatek sebevědomí vyústil v to, že si neustále stěžuje. Nicméně Yuma má silný smysl pro spravedlnost a nezištně se snaží pomoci každému, kdo to potřebuje.

Master Detective Archive: Rain Code

Shinigami

Japonský dabing: Sayumi Suzushiro

Anglický dabing: Anjali Kunapaneni

Bohyně smrti se zavázala pronásledovat Yumu. Obvykle se objevuje ve své duchovní formě. Shinigami vidí pouze Yuma, neustále se vznáší a pohybuje se po jeho boku. Ačkoliv je tato bohyně smrt veselá a často velmi upovídaná, její morální hodnoty jsou na hony vzdálené těm lidským. Yuma je často zmaten jejími slovy a následnými činy. V Záhadném labyrintu se proměňuje do lidské podoby a umí zasáhnout do důležitých záležitostí.

Master Detective Archive: Rain Code

Master Detectives

Detektivové patřící do Světové organizace detektivů jsou úplnou špičkou ve svém oboru, dokonce mohou používat speciální forenzní schopnost "Forensic Forte", která jim pomáhá ve vyšetřování.

Kde zakoupit?

Master Detective Archive: Rain Code

Mohlo by se Vám také líbit:

22.07.2022

Live a Live

04.03.2022

Triangle Strategy

24.06.2022

Fire Emblem Warriors: Three Hopes

10.07.2020

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

16.02.2018

Bayonetta 2

18.01.2019

Travis Strikes Again: No More Heroes


Copyright © 2017 - 2024 CQE.CZ - Distributor her a konzolí Nintendo, IT a hraček.
Všechna práva vyhrazena.

CZ SK PL HU