Pikmin 1

Již v prodeji

Pikmin 1

Seznamte se s Pikminy!

Nouzové přistání, neznámá planeta a zvláštní, avšak vzrušující objev čeká na kapitána Olimara! S pomocí drobných rostlinných stvoření, kterým se říká Pikmini, znovu postavte jeho vesmírnou loď a prozkoumejte tento zarostlý svět v HD verzi GameCube klasiky.

Pikmin 1

Olimarova odysea

Jednoho osudného dne narazí do lodi SS Dolphin asteroid a uvrhne ji do nebezpečí. Jediný člen posádky lodi – kapitán Olimar – naštěstí havárii přežije, avšak je uvězněn na cizí planetě bez možnosti vrátit se domů. Je čas pustit se do práce!

Pikmin 1
Pikmin 1 Pikmin 1

Vaše mise bude spočívat ve vypátrání chybějící části vesmírné lodi a následném úniku z planety. Jestli je toho někdo schopen, tak právě kapitán Olimar! Díky jedovaté atmosféře planety vás trápí nedostat času, přičemž najít 30 součástek za 30 dní je pro jednoho muže nesnadný úkol. Naštěstí není Olimar ve svém úsilí sám...

Pikmin 1

Přežití na planetě

Pikmini jsou klíčem k úspěchu! Použijte jejich společnou sílu k ničení překážek, stavění mostů, přenášení částí lodí a likvidaci hladových tvorů – prostě je vrhněte do víru děje a sledujte, jak fungují! Najednou můžete vést až 100 Pikminů najednou, ale další můžete mít v bezpečí na základně, až ostatní padnou.

Pikmin 1 Pikmin 1

Každý typ Pikmina má své vlastní dovednosti: červený Pikmin je silný v boji a odolný vůči ohni, žlutý Pikmin se dá vyhodit do výšky a využívá Bomb Rocks, a modrý Pikmin umí dýchat pod vodou. Využijte těchto jedinečných schopností k prozkoumání planety a dejte dohromady Olimarovu lod!

Pikmin 1

Co je nového?

Kromě HD grafiky obsahuje Pikmin 1 pro Nintendo Switch všechna vylepšení, která jsou součástí NEW PLAY CONTROL! verze pro Wii. Úkoly jako je házení, oddělování a výměna Pikminů, stejně jako rojení částí lodí nebo nepřátel, jsou nyní jednodušší. Můžete se také vrátit do předchozích dnů a zopakovat si je, abyste napravili případné chyby.

Verze pro Nintendo Switch nabízí také volitelné pohybové ovládání pomocí ovladačů Joy-Con, které kopíruje verzi hry NEW PLAY CONTROL!

Kde zakoupit?


Copyright © 2017 - 2024 CQE.CZ - Distributor her a konzolí Nintendo, IT a hraček.
Všechna práva vyhrazena.

CZ SK PL HU