Zákaznická podpora

Ovladače Joy-Con nereagují vůbec či jen částečně

Informace v tomto článku vám mohou pomoct, pokud se ovládací páčka ovladače Joy-Con samovolně hýbe (tzv. driftuje) nebo nereaguje tak jak má.

Důležité:

Následující kroky mohou vyřešit váš problém. Pokud se to nepodaří, můžete Joy-Con ovladače zaslat do servisního střediska.
Předtím než se pokusíte řešit problém s vaším ovladačem, velmi doporučujeme ověřit to, zdali konfigurace ovládací páčky je nastavena na standardní vstupy.
Přemapovaní vstupů ovladače poznáte podle toho, že se v různých menu konzole v levém horním rohu obrazovky zobrazí ikona klíče (týká se daného ovladače).


 • Pokud neznáte vaší konfiguraci ovladače, případně si ji nepamatujete, konzoli lize uvést do Sleep módu. Po "probuzení" konzole dostanete možnost uvést ovládání konzole do původního stavu.
  Poznámka: Ovladače Joy-Con nemohou být připojeny ke konzoli Nintendo Switch Lite. Nicméně lze je použít bezdrátově s konzolí Nintendo Switch Lite.

  Co dělat:

  S ovladači Joy-Con připojenými ke konzoli je možné ověřit, že je konzole detekovala správně v menu "Controllers", do něhož se dostanete z hlavní nabídky konzole Nintendo Switch.

  Ujistěte se, že na konzoli proběhl nejnovější systémová aktualizace. Zkontrolujte, zdali ovladače Joy-Con jsou zaktualizovány na nejnovější verzi.
  Odstraňte jakékoliv polepy z problematického ovladače a zkalibrujte ovládací páčky.
  Pokud se problém vyskytuje pouze u určité hry, vyzkoušejte následující:

 • Zkontrolujte, zdali je dostupná aktualizace pro danou hru.
 • Podívejte se elektronické verze manuálu pro danou hru.
 • Některé hry – např. Mario Kart 8 Deluxe – podporují ovládání nakláněním. Pokud je aktivní, může se stát, že ovládací páčky nefungují tak jak mají.
 • V tomto případě by mělo být ovládání nakláněním vypnuto.


 • ZPÁTKY


  Copyright © 2017 - 2023 CQE.CZ - Distributor her a konzolí Nintendo, IT a hraček.
  Všechna práva vyhrazena.

  CZ SK PL HU