Vydejte se zpět v čase a odhalte původ hodinek Yo-kai!

Mějte se na pozoru! Zvláštně kouzelní potížisté, Yo-kai, jsou zpátky a těší se na úplně nová dobrodružství!

Najděte, spřátelte se a bojute s více než 350 úplně novými nebo starými známými Yo-kai. Naskočte na vlak a vydejte se najít nová města a Yo-kai. Dejte se dohromady s kočkou hrdinkou, jménem Hovernyan, cestujte zpátky v čase, abyste zachránili Springdale a staňte se svědky stvoření Yo-kai hodinek! Jste připravení poznat úžasná nová místa, lidi a Yo-kai, které potkáte v našem nejnovějším dobrodružství?

Co jsou Yo-kai?

Pokud hrajete hru YO-KAI WATCH poprvé, můžete se sami sebe ptát, co do háje jsou ti Yo-kai?

Yo-kai jsou ztělesněním každodenních problémů a žijí v našem světě úplně všude - pod auty, poblíž prodejních automatů, v řece - jen je nevidíte. Nicméně pomocí hodinek Yo-kai můžete tyhle skryté Yo-kai najít, spřátelit se s nimi a vyvolat jejich síly, když potřebujete pomoc. V YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits a YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls čeká na objevení přes 350 různých Yo-kai.

Co jsou Yo-kai?

Ve Springdale se děje něco podivného

Zlověstná síla rozpoutala válku mezi dvěma frakcemi Yo-kai, Bony Spirits a Fleshy Souls, a působí chaos po celém světě. Nate a jeho přátelé teď musí cestovat časem, aby odhalili, kdo se skrývá za tímhle zlým plánem - podílejí se na něm snad ta dvě podivná Yo-kai? Springdale by se mohlo dostat do problémů, ale naštěstí se můžete spolehnout na staré přátele - a také nějaké nové - kteří budou bojovat za stejnou věc.

Ve Springdale se děje něco podivného

Prozkoumávejte svět

Rozsáhlý svět první hry YO-KAI WATCH se v tomto novém dobrodružství ještě rozšíří. Cestujte na zbrusu nová místa - a dokonce i zpátky v čase!

Prohlédněte si památky a nezapomeňte navštívit tři důležitá města - Springdale, Harrisville a San Fantastico. Každé město nabízí různé zábavné aktivity, od chytání motýlů a rybaření, až po šplhání po tyči a závodění na kole! Účast v těchto vedlejších událostech je skvělý způsob, jak získat předměty a nebo peníze.

Prozkoumávejte svět

Najdi, bojuj, a spřátel se

Ve městě se objevila nová verze Yo-kai hodinek, Model Nula. Tahle vylepšená verze vašich spolehlivých Yo-kai hodinek obsahuje nové možnosti jako účinný M Skill útok a schopnost šťouchnout v bitvě nepřátelského Yo-kai.

Chcete se stát expertem na Yo-kai? Stačí se naučit základní pravidla ovládání hodinek Yo-kai Model Nula. Použijte Yo-kai Radar k vyhledání neviditelných Yo-kai skrývajících seee… asi tam! Jakmile jednoho najdete, musíte s ním bojovat! V boji využijete šest Yo-kai z vašich hodinek. Pokud na Yo-kai uděláte v bitvě dojem, nebo jim dáte jejich oblíbené jídlo, můžou si vás oblíbit a darovat vám Yo-Kai medaili. Jestliže se tohle stane, budete si je moct uložit do vašich hodinek a přivolat je do bitvy.

Najdi, bojuj, a spřátel se

Hrajte společně

Úplně poprvé v sérii můžete bojovat s přáteli po internetu! Také si mezi sebou můžete měnit Yo-kai medaile a dokonce se spojit a hrát kooperativní multiplayer v režimu Yo-kai Watch Blasters Mode. Hrajte za jednoho z Yo-kai, se kterým jste se spřátelili, a spolupracujte s přáteli na vytváření ultimátního týmu. Pamatujte, čím lépe si tým vede, tím lepší získává odměny.

Hrajte společně

Screenshoty

Screenshoty
Screenshoty
Screenshoty
Screenshoty
Podívejte se na brožurku

Podívejte se na brožurku

Stáhněte si pomocí QR kódu demo verzi

Stáhněte si pomocí QR kódu demo verzi

Více informací ze světa Yo-Kai Watch

Více informací ze světa Yo-Kai Watch