Prolomte případ s Pikachu!

Již v prodeji

Detektiv Pikachu na stopě!

Nasaďte si na hlavu detektivský klobouk – přišel čas najít chlapcova pohřešovaného otce ve hře Detective Pikachu – jedinečném dobrodružství plném oblíbených Pokémonů, která přichází pouze na rodinu Nintendo 3DS.

Vžijte se do příběhu Tima Goodmana, 18 letého vysokoškoláka se smyslem pro spravedlnost a vytvořte si pouto se zvláštním, mluvícím detektivem Pikachu! Získávejte důkazy, vyzpovídejte svědky a složte dílky skládačky, abyste odhalili záhady Ryme City.

Kde může být?

Už jsou tomu dva měsíce, co Timův otec záhadně zmizel při vyšetřování vlny incidentů s Pokémony. Tim vyráží do Ryme City, aby našel odpovědi na otázky, ale narazí na ukecaného Pikachu, schopného řešit zapeklité případy.

Začněte vyšetřovat!

Mohla by to být indicie? Možná tamten člověk něco viděl. Budete se muset ptát kolemjdoucích, hledat vodítka a sbírat střípky důkazů běhěm řešení případů spolu s detektivem Pikachu.

Je fajn si popovídat

Můžete přiložit extra velkou Detective Pikachu amiibo figurku (prodávaná samostatně), abyste se dostali ke všem konverzacím, které vám mohly uniknout a pro zhlédnutí všech unikátních klipů!

Více informací

Vyšetřujte záhadné nehody, kde nechyběli různí Pokémoni ve hře Detective Pikachu, příběhová adventura plan akce a záhad, pouze na systémech Nintendo 3DS.

Nintendo 3DS

Na co se těšit?

  • Spojte se se sebevědomým “velkým detektivem” Pikachu!

  • Užijte si více než 150 scén s vtipným ukecaným Pikachu

  • Vyšetřujte, zkoumejte, pište si poznámky a rozlouskněte případ!

  • Setkejte se s různýnmi Pokémony z Ryme City

Kde zakoupit?

Již v prodeji

Copyright © 2018 - 2020 CQE.CZ - Distributor her a konzolí Nintendo, IT a hraček.
Všechna práva vyhrazena.