Popis konzole

Rozměry Nintenda 3DS XL (v porovnání): Nintendo 3DS XL: délka 156mm x šířka 93mm x výška 22mm (v zavřeném stavu) váha: 336g. Nintendo 3DS: délka 134mm x šířka 74mm x výška 21mm (v zavřeném stavu) váha: 235g.

Zažijte všechny své oblíbené hry na větších obrazovkách, se stejným 3D efektem a se všemi dalšími funkcemi původního modelu Nintendo 3DS. Nyní si můžete vybrat nejen svoji oblíbenou barvu, ale také velikost obrazovky!

Větší displeje si žádají výkonnější baterii a ta se do většího těla směle vejde. Proto má Nintendo 3DS XL oproti Nintendu 3DS také větší vydrž. Na jedno nabití vydrží nové Nintendo 3DS XL 3,5 – 6,5 hodin. Původní Nintendo 3DS vydrží zhruba 3 až 5 hodin.

3xl_screen3DSLL

 

Větší výdrž baterie

Výdrž vestavěné baterie Nintenda 3DS XL na jedno nabití (v porovnání): Nintendo 3DS XL 3DS software — mezi 3.5 h a 6.5 h DS software — mezi 6 h a 10 h Nintendo 3DS 3DS software — mezi 3 h a 5 h DS software — mezi 5 h a 8 h

Tělo nového modelu je sice větší, ale displeje zabírají mnohem větší plochu než u původního Nintenda 3DS. Sahají takřka až ke kraji. Nové tělo vyniká také novým designem. Lesklý plast nahradil matný a hranaté rohy jsou nyní kulaté. Dejte tedy sbohem otiskům prstů!

Trojice tlačítek Home, Start a Select jsou nyní třemi samostatnými tlačítky a stylus už není teleskopický, ale po vzoru starého Nintenda DS klasickým delší kouskem matného plastu.

Větší SD paměťová karta

S Nintendem 3DS XL obdržíte také SD paměťovou kartu o velikosti 4 GB. To je nárůst oproti 2 GB kartě, kterou dostanete s původním modelem.

Ostatní vlastnosti konzole jsou totožné s Nintendem 3DS. I na Nintendu 3DS XL si tak můžete užívat všech oblíbených funkcí této platformy.

featureImage01