Popis systému

Nintendo 3DS je přenosná herní konzole, která vám nabízí spoustu her a možnost propojení se s přáteli a hráči z celého světa. Vezměte váš herní zážitek do další dimenze s konzolí Nintendo 3DS.

CI_3DS_Features_01_intro_features_image600w

Vyber si svůj styl pohledu

Konzole vám umožní 3D hraní bez použití speciálních brýli . Úroveň hloubky 3D je zcela na vaší volbě. Můžete si také zvolit možnost hraní ve 2D rozměrů.

 

CI_3DS_Features_02_Video-teaser-special-moments_image600w

Zachyťte jedinečné okamžiky

S konzolí Nintendo 3DS můžete zachytit spousty úchvatnách momentů ze svého života. Celkem 3 kamery vám umožní fotit 3D fotografie, natáčet 3D video a uchovat tak své vzpomínky na živu!

Jedinečné hry

Ponořte se do světa Nintendo a vychutnejte si herní značky jako je Zelda, Mario, Star Fox a mnoho dalších v úchvatném 3D. S plejádou her, která se rozrůstá každým měsícem, je pro hráče konzole Nintendo 3DS naprosto potřebná.

CI_3DS_Features_04_best-games-ever_image600w

Užijte si Nintendo DS hry

Nintendo 3DS je zpětně kompatibilní s hrama na Nintendo 2DS. Můžete hrát také nové hry na Nintendo 2DS na konzoli Nintendo 3DS ve 2D rozlišení!

CI_3DS_Features_05_Enjoy-Nintendo-DS-games_image600w

Nintendo 3DS vás propojí

Stahujte herní data pomocí StreetPass. Můžete tak přijmout nový herní obsah, 3D videa, 3D trailery a novinky automaticky přes SpotPass.

 

CI_3DS_Features_06_Nintendo-3DS-connects-you_image600w1

Nový způsob hraní

Konzole má nejen dotyková displej a dotykové ovládání a 3D horní displej, ale také gyroskopický senzor a rozšířenou realiutu!

CI_3DS_Features_07_New-ways-to-play_image600w