New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL přináší rychlejší systém, nové ovládání, vylepšené 3D, více úprav vzhledu a úplně nový herní zážitek!

Vylepšené ovládání

New Nintendo 3DS pravá strana

Nový C Stick ovladač, umístěný v levém horním rohu nad tlačítky ABXY, umožňuje preciznější ovládání pohybu.

Také přibyla tlačítka ZR a ZL, umístěná na zadní straně vedle tlačítek L a R. New Nintendo 3DS zadní strana

New Nintendo 3DS monster hunter 4

Do konzole jsou nyní integrovány ovládací prvky, které byly dříve dostupné pouze u Circle Pad Pro. Můžete si tak konečně zahrát například Monster Hunter 4 Ultimate úplně kdekoliv!

New Nintendo 3DS surfováni

I surfování po internetu je s novými tlačítky jednodušší. Můžete přepínat záložky tlačítky ZR a ZL a přibližovat obraz pomocí C Stick.

Vyšší výkon

New Nintendo 3DS rychlejší videa

Stahujte hry rychleji než dříve*

Zvýšení výkonu procesoru umožňuje také rychlejší načítání aplikací jako Miiverse.** Budoucí hry a programy pro New Nintendo 3DS and New Nintendo 3DS XL budou využívat nový výkon CPU a poskytnou tak na New Nintendo 3DS lepší grafiku a hratelnost.

Podpora figurek amiibo u vybraných her

Vylepšete svůj herní zážitek s interaktivními figurkami amiibo, které využívají funkci NFC (near-field communication) a dokáží přinést do Vaší hry nejedno překvapení! Spodní displej New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL má vestavěnou funkci NFC, takže konečně můžete vzít své amiibo všude s sebou.
New Nintendo 3DS NFC amiibo

Příjemnější hraní ve 3D

Funkce “Super-stable 3D” dokáže za pomoci kamery rozeznat obličej uživatele a automaticky upravit zobrazení podle toho, jak se pohybuje. Tímto je zajištěn ten nejlepší možný zážitek ze 3D. POZOR: 3D efekt se může u různých uživatelů lišit. U dětí pod 6 let může sledování 3D obrazu způsobit poškození zraku. Využijte prosím Rodičovské Kontroly k předejití této eventualitě.

...

Zahrajte si všechny své 3DS hry

...
New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL jsou kompatibilní s veškerým současným softwarem pro Nintendo 3DS.** Software a data z Vašeho Nintendo 3DS lze přenést do New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL.

Užijte si své oblíbené tituly pro Nintendo DS

Nebojte se, že příjdete o své oblíbené hry. New Nintendo 3DS je zpětně kompatibilní a tak téměř všechny hry pro Nintendo DS a DSi lze hrát ve 2D módu.

...

Vylepšené funkce

...

Lepší fotoaparát

Pořizujte kvalitnější fotografie i za zhoršených světelných podmínek.

Přenášení dat na kartu microSD

Nyní můžete pomocí WiFi přenášet data přímo mezi konzolí a Vaším PC. Pokud je Váš počítač napojený na stejnou WiFi síť jako Vaše New Nintendo 3DS nebo New Nintendo 3DS XL, můžete přenášet obrázky a hudbu bez nutnosti vyjímat kartu microSD.

Automatická úprava jasu

...
Automatická úprava jasu displeje zajistí nejlepší možnou viditelnost vzhledem k prostředí. Tato funkce také výrazně prodlouží výdrž baterie.

Sledujte online videa

Sledujte videa online*** prostřednictvím předinstalovaného internetového prohlížeče.

...

Upravte si svou konzoli

...
Stejně jako u předchozích systémů ze série 3DS, i New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL umožňují úpravu vzhledu základního menu prostřednictvím široké palety témat. Theme Shop nabízí k zakoupení množství různých designů, mezi kterými nechybí například Mario, Zelda a mnozí další. Některá témata mají dokonce vlastní hudbu a zvukové efekty!

Vyměnitelný kryt

Pouze na New Nintendo 3DS si můžete upravit vnější vzhled své konzole pomocí vyměnitelných krytů! Každý designový set obsahuje přední a zadní kryt v mnoha různých vzorech a tématických provedeních. Kryty můžete libovolně vyměňovat a kombinovat pro docílení unikátního vzhledu. POZOR: Vyměnitelné kryty lze použít pouze u konzole New Nintendo 3DS. Kryty nejsou kompatabilní s New Nintendo 3DS XL.

...

*Rychlost stahování se může lišit v závislosti na internetovém připojení. **Nové funkce nebudou mít vliv na výkon současného softwaru pro Nintendo 3DS. ***Upozorňujeme, že některé video soubory nemusí být kompatibilní.

Pozor: AC adaptér NENÍ součástí balení. Lze použít AC adaptér pro Nintendo 2DS, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, Nintendo DSi nebo Nintendo DSi XL, nebo zakoupit adaptér zvlášť.