Michael Jackson the Experience 3D

Žádný umělec v dejinách hudby neovládl davy jako nezpochybnitelný King of Pop, Michael Jackson. S více jak 800 milióny prodaných desek po celém světě a třinácti singly, které se v Americe, odkud král popu pochází, umístili na první příčce v hitparádách. Není pochyb, že jeho tvorba ovlivnila popovou kulturu, jak ji známe dnes.

O hře:
Michael Jackson: The Experience 3D je ultimativní hudební hrou, která obsahuje jeho písně a jeho virtuální podobiznu, která vám bude ukazovat jeho jedinečné taneční kroky. A vy, můžete udávat rytmus anebo se jen kochat a případně kroky zkopírovat. Zkuste si udržet rytmus a ikonické taneční kroky Michaela Jacksona k jeho songům jako Billie Jean či Beat It a dokažte si, že umíte pařit jako samotný King of Pop!

Hra již sklidila obrovský úspěch na domácí konzoli Wii a nyní zavítá na kapesní Nintendo 3DS. Analogovou páčkou Circle Pad, tlačítkovými komby pomocí akčních a rameních tlačítek a nakonec také stylusem na dotykové obrazovce konzole přesvědčíte Ubisoft o tom, že máte rytmus v krvi.

A ta největší pecka na závěr! Jelikož hru budete hrát na Nintendu 3DS, uvidíte všechny Michaelovy taneční kreace prostorově ve 3D! To je unikátní herní zážitek, jaký zažijete jen s novým Nintendem 3DS!

Minimální konfigurace:

  • herní konzole Nintendo 3DS