Resident Evil: Revelations

Resident Evil Revelations je nejnovějším dílem herní série survival hororů točící se okolo společnosti Umbrela, která vypustila virus, které nechává mutovat lidstvo v nelidské nestvůry, které je nutné zastavit. Tento díl byl od samého počátku určen a vyvíjen pro Nintendo 3DS, a tak se svým využítím všech klíčových prvků konzole, vedoucí dechberoucí grafikou s trojrozměrným efektem, vzbuzuje strach o přežití.

Originální, dosud nevyprávěný příběh tohoto přírůstku je zasazen mezi události dílů Resident Evil 4 a Resident 5, který vypráví příběh člena BSAA Jill Valentine a jejího nového partnera Parkera Lucianiho, kteří pátrají po zmizelém kolegovi Chrisovi Redfieldovi. Jeho poslední známe GPS souřadnice zavedou Jill a Parkera na opuštěnou obří loď uprostřed oceánu, která se však ukáže být záludnou pastí dosud neznámého nepřítele, který se probouzí ve tmě a oba členové BSAA jsou nuceni se mu postavit tváří v tvář v opravdu malém prostoru.

Fanoušci série poznají zcela novou scenérii, neboť je to poprvé, co se hra Resident Evil odehrává na lodi uprostořed oceánu a také pod vodou, kam se Jill s Parkerem pokusí uprchnout. Ale ani voda není bezpečným místem.

Pro ovládání samozřejmě využijete analogové páčky Circle Pad a dotykového displaye, ale pravý hardcore hráč touží i po druhé analogové páčce, se kterou bude moci ovládat například kameru. Proto bude Resident Evil Revelations podporovat také nové příslušenství Circle Pad Extention, které snadno připojíte ke svému Nintendu 3DS a přidá dodatečný levý analogový Circle Pad a třetí ramenní tlačítko.

Těšte se na:

 

  • Zcela nový Resident Evil – nový příběh, který se točí okolo oblíbené hrdiny série Jill Valentine a Chrise Redfielda a který vám představí nového člena BSAA Parkera Lucianiho.
  • Na návrat klasického survival hororu – hráč prozkoumá temné a tajuplné areály na opuštěné lodi. Není únoku, neexistují žádné skrýše nebo jiné možnosti schovat se. Nebezpečí číhá všude!
  • Využití všech jedinečných prvků konzole Nintendo 3DS – využijte dotykového displeje pro vyřešení hádanek nebo pro změnu zbraní.
  • Zcela nové nástroje – hráči mají k dispozici tzv. Genesis-Scanner, aby mohli analyzovat nepřátelé a nalézt skryté předměty, se kterými můžete upgradovat své zbraně.
  • zcela nové nebezpečí – zcela nový druh nepřítele, který se postaví titulním hrdinům tváří v tvář a útočí také pod vodou. Spolu s celou řadou dalších, již známých kreatůr stojí hráč před nebezpečnou výzvou.
  • pohled z první osoby – hráč si může vybrat z několika pohledů na herní dění. K dispozici je pohled z první osoby (tak jako ve first person shooterech / střílečkách) anebo ze třetí osoby.

 

Minimální konfigurace:
– herní konzole Nintendo 3DS

Doporučená konfigurace:
– herní konzole Nintendo 3DS
– příslušenství Circle Pad Expansion