Resident Evil: Revelations+Circle Pad Pro

Toto balení je limitovaná edice, která obsahuje přídavný ovladač Circe Pad Pro

Resident Evil Revelations je nejnovějším dílem herní série survival hororů točící se okolo společnosti Umbrela, která vypustila virus, které nechává mutovat lidstvo v nelidské nestvůry, které je nutné zastavit. Tento díl byl od samého počátku určen a vyvíjen pro Nintendo 3DS, a tak se svým využítím všech klíčových prvků konzole, vedoucí dechberoucí grafikou s trojrozměrným efektem, vzbuzuje strach o přežití.

Originální, dosud nevyprávěný příběh tohoto přírůstku je zasazen mezi události dílů Resident Evil 4 a Resident 5, který vypráví příběh člena BSAA Jill Valentine a jejího nového partnera Parkera Lucianiho, kteří pátrají po zmizelém kolegovi Chrisovi Redfieldovi. Jeho poslední známe GPS souřadnice zavedou Jill a Parkera na opuštěnou obří loď uprostřed oceánu, která se však ukáže být záludnou pastí dosud neznámého nepřítele, který se probouzí ve tmě a oba členové BSAA jsou nuceni se mu postavit tváří v tvář v opravdu malém prostoru.

Fanoušci série poznají zcela novou scenérii, neboť je to poprvé, co se hra Resident Evil odehrává na lodi uprostořed oceánu a také pod vodou, kam se Jill s Parkerem pokusí uprchnout. Ale ani voda není bezpečným místem.

Pro ovládání samozřejmě využijete analogové páčky Circle Pad a dotykového displaye, ale pravý hardcore hráč touží i po druhé analogové páčce, se kterou bude moci ovládat například kameru. Proto bude Resident Evil Revelations podporovat také nové příslušenství Circle Pad Extention, které snadno připojíte ke svému Nintendu 3DS a přidá dodatečný levý analogový Circle Pad a třetí ramenní tlačítko.

Těšte se na:

 

  • Zcela nový Resident Evil – nový příběh, který se točí okolo oblíbené hrdiny série Jill Valentine a Chrise Redfielda a který vám představí nového člena BSAA Parkera Lucianiho.
  • Na návrat klasického survival hororu – hráč prozkoumá temné a tajuplné areály na opuštěné lodi. Není únoku, neexistují žádné skrýše nebo jiné možnosti schovat se. Nebezpečí číhá všude!
  • Využití všech jedinečných prvků konzole Nintendo 3DS – využijte dotykového displeje pro vyřešení hádanek nebo pro změnu zbraní.
  • Zcela nové nástroje – hráči mají k dispozici tzv. Genesis-Scanner, aby mohli analyzovat nepřátelé a nalézt skryté předměty, se kterými můžete upgradovat své zbraně.
  • zcela nové nebezpečí – zcela nový druh nepřítele, který se postaví titulním hrdinům tváří v tvář a útočí také pod vodou. Spolu s celou řadou dalších, již známých kreatůr stojí hráč před nebezpečnou výzvou.
  • pohled z první osoby – hráč si může vybrat z několika pohledů na herní dění. K dispozici je pohled z první osoby (tak jako ve first person shooterech / střílečkách) anebo ze třetí osoby.

 

Minimální konfigurace:
– herní konzole Nintendo 3DS

Doporučená konfigurace:
– herní konzole Nintendo 3DS
– příslušenství Circle Pad Expansion