Aliens: Colonial Marines

O hře:
Aliens: Colonial Marines je vesmírnou střílečkou na motivu kultovní filmové série Alien (český Vetřelec) od Ridleyho Scotta.

Hráče v Aliens: Colonial Marines očekává vesmír plný mimozemských zabijáků, Xenomorphů, napínavé mise, adrenalin a autenticita, která byla dosažena spoluprací s původními tvůrci filmů a kterou ocení nejen fanoušci filmů. Těšte se na hustou atmosféru, strach, dechberoucí grafiku a na bohatý arzenál zajímavých zbraní, které se proslavily ve filmech a se kterými se vydáte nejen do singleplayerové kampaně, ale také do mutliplayeru.

Příběh:
Aliens: Colonial Marines se odehrává po třetím díle filmu a začíná na zdánlivě opuštěné lodi U.S.S. Sulaco, která byla objevena na oběžné dráze planety LV-426. Povedete skupinu skvěle vytrénovaných mariňáků speciálních koloniálních jednotek Spojených států s primárním útokem zjistit, co se přihodilo posádce lodi. Budete bojovat s holým přežitím, proti vlastním strachům a čelit jednomu z nejvražednějších druhů celého vesmíru.

Multiplayer:
Přizvěte si pomoc do příběhové kampaně. Vaši přátelé mohou do jedinečného kooperativního multiplayeru této hry kdykoli vstoupit i vystoupit. Obsažen je také klasický kompetitivní multiplayer, ve které můžete mimo jiné nastoupit jako Xenomorfové versus vojáci. Systém upgradů vám dovolí sestavit si zbraně svých snů a natřít to s nimi svým protihráčům.

Další informace ke hře budou zveřejněny později.

Minimální konfigurace:
– herní konzole Wii U
– ovladač Wii U GamePad