Animal Crossing: Lets go to the City Select

O hře:
Kdyby byl život nikdy nekončícími prázdninami, co byste dělali? Šli chytat ryby, sbírat mušle nebo byste se dívali s přáteli na ohňostroj? Postavili si sněhuláka, rozdávali dárky nebo zdobili dům? Vydali se na výlet do města, pustili se do nakupování nebo navštěvovali přátelé z celého světa?

Animal Crossing je tak trochu jiná simulace života. Nic nemusíte a nic vás netlačí. Život zde plyne poklidným tempem a i přesto, že svět je plný možností a čas utíká stejně jako v reálném životě, je pouze a jenom na vás, co uděláte a co ne.

Život ve městě:
Ve světě Animal Crossingu je pořád co dělat. Jedná se živé a dýchající prostředí, ve kterém žijí zvířátka jako lidé a vy se stanete jejich novým sousedem. Čas zde ubíhá jako v reálném světě, takže vždy můžete objevit něco nového. Je zde stejně hodin jako u vás, stejný den, stejné roční období a nejspíše se tam slaví i stejné svátky. Avšak pokud máte náladu na něco rychlejšího, zajeďte si autobusem do nové městské části, která je jedinečná pro Animal Crossing: Let’s Go to the City pro Wii.

V jedné domácnosti může žít společně rodinným životem až čtveřice hráčů na jedné konzoli. Společně můžete vytvořit dokonalé město, které si můžete přizpůsobit k obrazu svému. Navrhujte oblečení, vlajku, hymnu, sázejte květiny, stromy, starejte se o maják, moře, obchodujte, česejte stromy, piště dopisy anebo běžte něco podniknout.

Nezapomeňte však na své sousedy, se kterými byste měli navázat dobré vztahy a také na vlastní styl, který můžete vyjádřit úpravami svého domu a sbíráním brouků, ryb, zkamenělin, umění, zařízení, oblečení a doplňků.

Online funkce:
Pozvat můžete i své přátelé z reálného světa. Animal Crossing: Let’s Go to the City totiž obsahuje online multiplayer prostřednictvím služby Nintendo WiFi Connection, která umožňuje po vzájemné výměně tzv. friend-codes vzájemné návštěvy, během kterých můžete společně něco podniknout, obchodovat, hrát si nějaké hry anebo jen tak chatovat. A to jak písemně, tak hlasem. Hra totiž podporuje příslušenství Wii Speak.

Minimální konfigurace:
– herní konzole Wii
– ovladač Wii Remote

Doporučená konfigurace:
– herní konzole Wii
– ovladač Wii Remote
– mikrofon Wii Speak

Jedná se o druhé vydání hry, tentokrát v rámci budgetové řady Nintendo Selects. Ničím se od původní verze hry neliší