Asphalt: Urban GT

Asphalt Urban GT na DS kombinuje výhody simulace a arkádového závodění. Jako hráč se zde stanete pilotem licencovaného vozového parku a budete brázdit ulice na tratích celého světa.

Klíčem k úspěchu je porážení vašich soupeřů, získávání peněz a poté kupování dalších aut nebo vylepšování stávajících vozů. Asphalt Urban GT je vhodná volba jak pro nadšené sportovní tak ryze závodní fanoušky.

Klíčové prvky:

– přes 20 licencovaných vozů. Dočkáte se nejznámějších a nejrespektovanějších závodních vozů, včetně takových značek jako je Lamborghini, Jaguar, Hummer, VW, Audi ad.

– osm tratí inspirovaných skutečnými lokacemi. Připravte se na závodění skrze známé ulice New York City, Miami, Paříže a Tokia.

Duální obrazovka, duální přístup:

Hráči mohou významně profitovat z výhody sledování svého postupu na spodním displeji. Můžete tak sledovat své oponenty a odhadnout, kdy je možné zariskovat a kdy je naopak dobré ubrat plyn.

Vylepšování vozů:

Asphalt Urban GT nabízí přes třicet možností, kterak vylepšit parametry vašeho vozu.

Grafické zpracování a hratelnost:

Vynikající grafický engine je ještě dále umocněn realistickými zvuky a hudební kulisou, která vhodně dokresluje celkový dojem z městských scenérií. Závody nabízejí celkem pět herních režimů se třemi možnými kamerovými pohledy a dynamickou opakovačkou pro hlubší prožitek ze závodění.

Multiplayer:

Na závodění může participovat čtveřice hráčů, kteří zde mají čtyři speciální multiplayerové módy.
Single Race – v němž se utkávají jako pilot proti pilotovi.
Championship – kde se však na jakékoliv vybrané trati jedou závody postupně.
Cop Chase – ve kterém se navzájem nahánějí dva hráči. Jeden musí ve vymezeném časovém limitu (pět sekund) chytit toho druhého!