Assassins Creed III. Join or Die edition

 

 
JOIN OR DIE EDICE OBSAHUJE
 
  • Hru Assassin’s Creed III
  • Asasínský přívěšek na řetízku
  • Zápisník George Washingtona odhalující veškeré tajemství a pravdy o Asasínech a Templářích v době americké revoluce
  • 1 in-game Single Player misi:

 Ghost of War: revoluce má tendenci se otočit ve prospěch Templářů. Poražte vaše nepřátele   a odemkněte The Pontiac’s War Club, mocnou zbraň rodilých američanů.

  • 1 in-game multiplayer balíček:
The Sharpshooter package: v mutliplayeru odemkne 1 novou postavu, ostrostřelce, 1 relikvii, 1 emblem a 1 speciální obrázek a titul "The Jester".
 
Assassin´s Creed III. vyzve hráče k prožití americké revoluce, tak jak nebyla doposud nikdy a nikde zaznamenána. Největší projekt v historii Ubisoftu rovněž představí nového hrdinu pro toto období.
 
Na pozadí americké revoluce koncem 18. století, Assassin Creed III představí nového hrdinu, Ratohnaké:ton, napůl domorodý američan, napůl angličan, osvojující si jméno Conner, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Hráči se stanou Asasínem uprostřed boje za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny. Assassin Creed III se odehrává v době Revoluční války v Americe, jež vezme hráče na pouť nezkrotnou divočinou, nazvanou prostě „frontier“, do vibrujících, rozrůstajících se koloniálních měst a samozřejmě na intenzivní a chaotické bojiště, kde se Georgie Washington a jeho kontinentální armády potkávají s impozantní britskou armádou.
 
Assassin Creed III stojí na zcela novém enginu, Ubisoft-AnvilNext přinášejícím naprostou revoluci v sérii díky vizuální kvalitě, modelování postav a umělé inteligenci. Assassin Creed III nabídne průkopnickou ohromující grafiku, přivádějící koloniální Ameriku k životu.
 
Na Assassin Creed III pracuje Ubisoft Montreal ve spolupráci s dalšími šesti studii Ubisoftu.
 
 
Herní vlastnosti:
  • New Master Assassin – Jako Connor používejte dravé instinkty ke zneškodnění nepřítele a likvidujte je novým arzenálem zbraní, včetně tomahawku, lana, šipek, střelných zbraní a další.
 
  • Zapalte oheň revoluce – Z Lexingtonu do Bunker Hillu, staňte se prvním, nejvýše kvalifikovaným assassínským mistrem vedle historických ikon jako George Washingtona, Benjamina Fanklina a mnoha dalších.
 
  • Prozkoumejte Nový Svět – Stopujte své nepřátele v rušných ulicích měst, na krví nasáklých bojištích až do vzdálených koutů amerických hranic.
 
  • Omračující nový engine – Představujeme AnvilNext – náš nový motor určený pro Assassin’s Creed III. Revoluční fyzika, animace a systém počasí poskytují revoluční realismus, zatím co bojový systém přináší intenzivnější bitvy.
 
  • Intensivní multiplayer – Uznávaný multiplayerový systém se vrací s celou řadou vylepšení, včetně nových postav, map a módů, které dělají zážitek z Assassin’s Creed III ještě intenzivnější.