Baroque

Probudili jste se do zničeného světa a vaše srdce sužuje nevysvětlitelný pocit viny. Pohroma zničila města a celé říše a pokřivila ducha lidskosti. V této noční můře je na vás, abyste vstoupili do záhadné věže a nalezli rozhřešení. V mnoha zrádných kobkách se utkáte s nemilosrdnými nepřáteli, budete hledat předměty, které vám pomohou na cestě, a budete odhalovat tajemství zničené země. V hlubinách naleznete smrt, ale záhy zjistíte, že smrt není koncem příběhu: v pokrouceném světě Baroka je to jen začátek.

Hra nabízí:

  • Hardcore RPG dungeon akce! Se svými mnoha měnícími se úrovněmi, z nichž se každá hemží perverzními monstry a trpícími dušemi, je svět Baroka děsivou a nezapomenutelnou říší.
  • Smrt neznamená konec – staňte se součástí unikátního progresivního příběhového systému, ve kterém konec vašeho života slouží pouze k popohnání příběhu kupředu. Pokaždé, kdy vaše postava zemře, odhalíte další tajemství opuštěného světa!
  • Mnoho voleb upravení hry – Hráč má naprostou kontrolu nad vzhledem jejich postavy a nad tím, jakým způsobem hrají hru. Nalezněte a vybavte se širokým výběrem zbraní a předmětů, přičemž některé z nich mají i více možností využití. Získejte mocné parazity, zvyšující hodnoty vašich statistik, zkombinujte je a tím znásobte jejich možnosti. Přežijí jen vynalézaví!