Beat the Beat: Rhythm Paradise

Beat the Beat: Rhythm Paradise je unikátní hudební hrou pro Wii. Jedná se o nepřímé pokračování titulu Rhythm Paradise, který vyšel pro Nintendo DS.

O hře
Jedná se o rytmickou hru s velice jednoduchým ovládáním. Potřebujete pouze tlačítka A a B vašeho WiiMotu. Mnohem těžší bude ovládnout rytmus více jak padesáti rytmických miniher, které jsou plné humoru a chytlavých melodií.

Hratelnost & ovládání
Cílem ve všech padesáti minihrách je rozpoznat rytmus melodie a na jejich těžkou dobu zmáčknout akční tlačítka WiiMotu. Můžete si sice užívat originálního a humorného vizuálního zpracování rytmických miniher, nicméně nenechte se zmást. Musíte poslouchat hudbu! Rozpoznat rytmus melodie, její těžké doby a odpočítávat si čtyři doby – když vám to nepůjde, zkuste to se zavřenýma očima.

Mimochodem na melodiích pro tuto hru pracoval úspěšný japonský producent populární hudby, Mitsuo Terada alias Tsunku♂ (つんく♂).

Multiplayer
Některé ze zmíněných padesáti miniher jsou určené pro hru ve dvou hráčích u jedné konzole. Musíte si je však nejdříve odemknout. Pro hraní bude potřeba dvou WiiMotů.

Bonusy
Beat the Beat: Rhythm Paradise obsahuje také několik bonusů. Můžete navštívit kavárnu The Café, ve které si můžete pokecat s barmanem, poslouchat hudbu ze hry anebo si podrobit testu svůj hudební sluch. The Medal Corner pak obsahuje bonusové hry a již pokořeného minihry v jejich nekonečné podobě.

Evropská verze hry bude exkluzivně obsahovat jak anglickou verzi písní, tak jejich původní japonskou verzi!

Minimální konfigurace:
– herní konzole Wii
– ovladač Wii Remote