Boom Blox

Legrace pro děti a celou rodinu. Boom Blox nabízí akční interaktivní činnosti, které dostávají hru na Wii na novou úroveň tvořivosti a legrace v single playeru, kooperačním módu a módu souboje. Prozkoumejte hratelnost – perfektně upravenou pro interaktivní možnosti Wii – která vám umožní probojovat se mnoha mozek namáhajícími úkoly. Působte na zábavné postavy, jako jsou boxy pokládající kuřata nebo opice házející baseballové míčky, které vnášejí charakter do různých tématických prostředí. V módu tvoření můžete navíc jakoukoliv úroveň předělat a to za použití různých rekvizit, bloků nebo postav, které si zpřístupníte během hraní hry. Ve hře si můžete postavit cokoliv, co se vám zachce. Plus – svůj design můžete sdílet s přáteli nebo můžete vyzvat ostatní hráče, aby se pokusili vámi vytvořené puzzle vyřešit přes WiiConnect24.

Hra nabízí:

  • Hoďte, chytněte a vystřelte – Využijte zábavné pohyby vykonané s Wii Remote a způsobte strategickou destrukci v úrovních jako například Středověká bouře.
  • Přes 300 hlavolamů.
  • Multiplayerová akce v rychlém tempu – Hrajte s nebo proti svým přátelům v módech co-op, versus nebo ve hře pro 4 hráče.
  • Upravte si hru podle sebe – Zpřístupněte si postavy, světy, bloky a různé rekvizity a použijte je v módu Tvoření pro postavení čehokoliv, co si dokážete představit. Přepracujte všechny úrovně a sdílejte je se svými přáteli přes WiiConnect24.
  • Přes 30 praštěných postav – Pusťte se do akce a působte na zábavné postavy, včetně kuřat, která pokládají výbušné bloky, a vybuchujících bobrů.