Call of Duty: World at War

Hra je vystavěná na enginu Call of Duty 4 a hráče uvrhne do nelítostného a drsného chaosu bojů druhé světové války jako nikdy předtím. Přežít se hráči budou snažit v těch nejtvrdších bitvách druhé světové války, které vedly k porážce osy na evropských a tichomořských frontách. Titul přináší necenzurovaný zážitek s unikátními nepřáteli a rozmanitými souboji, včetně bojovníků Kamikadze, útoků ze zálohy, prudkých útoků Banzai, chytrých krycích taktik a také napínavou akci v novém kooperativním módu.

Hra nabízí:

  • Technologie Call of Duty 4 – Použití enginu Call of Duty 4: Modern Warfare přináší do hry Call of Duty: World at War skvělé vizuální efekty a hráčům umožňuje využívat takové pomocníky jako je oheň a měnit jimi okolní prostor.
  • Koordinovaný útok a podpora – Vůbec poprvé se v sérii objevuje kooperativní mód a tak hra Call of Duty: World at War přináší nový pohled na heslo „Nikdy nebojuješ sám“. Kooperativní mód umožňuje hru až čtyř hráčů online, díky čemuž mohou hráči prožít drsné single playerové mise společně a využít více taktických postupů.
  • Nové oblasti operací – Hráči bojují jako američtí mariňáci a ruští vojáci proti nepřátelům (někteří z nich se v sérii objevují poprvé), kteří využívají brutálních taktik a neznají strach, slitování a dokonce ani pravidla válčení.
  • Novátorský multiplayer – Multiplayer je založen na úspěchu Call of Duty, kdy se hráčům neustále dostává online akce, založené na spolupráci s jednotkou.