Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate

Oblíbená Castlevania se nyní dostává i na Nintendo 3DS. V novém příspěvku do série, Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate, který vychází exkluzivně pro Nintendo 3DS, povstává znovu prastaré zlo a dvě generace hrdinů nastoupí proti němu. Tvým úkolem je bojovat proti stvořením ze strany temnoty a obstát v roli ultimativního lovce upírů.

Dvacet let po misi Gabriela Belmonta, zničit Lordy temnoty (Lords of Shadow), je rodina Belmontových opět konfrontována se zlem. Gabriel se mezitím stal Drákulou a jen jeho předci mají dostatečně velkou moc, aby ho zastavili. Hrajte ve dvou různých epochách za Trevora a Simona Belmonta a zastavte knížete temnosti, Gabriela… ehm… Drákulu!

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate nabízí oblíbenou akci předchozích handheldových dílů série. Tentokrát je však typická dvojrozměrná plošinovková hratelnost kombinovaná s kouzelnou 3D grafikou. Hráč se vydává na průzkum Drákulovy pevnosti a jejího okolí. Můžeš tady nalézt mocné relikvie, které tě posílí a budeš čelit strach nahánějícím příšerám. Čekají tě i náročné hádanky, záludné pasti a bossové jako z nočních můr, kteří tě budou chtít zabránit ve tvém plánu – zničit Drákulu.
 

  • Epické dobrodružství s puncem tragédie a odvety, které pokračuje v příběhu potrestaného klanu Belmontových.
  • Prozkoumej herní svět ve dvou rozdílných epochách, jednou jako Trevor Belmont a jednou jako Simon Belmont.
  • Projdi rozsáhlé mapy, sbírek relikvie a bojuj s příšerami.
  • Drakulův svět ožívá na Nintendu 3DS v úchvatném 3D!