Culdcept Revolt

Karetní titul se srdcem deskovky

Série Culdcept se vrací s návykovým mixem karetní a deskové hry a je větší než kdy dřív se stovkami nových karet, hromadou nápaditých hracích ploch a napínavým multiplayerem. Přidejte se k Allenovi, novému rekrutovi Free Bat forces a jeho boji proti tyranii hraběte Krannise. Postavte svůj balík, vytvořte nové strategie a ovládněte hrací plochu ve hře Culdcept Revolt! Se všemi klasickými herními prvky a rozumnou učební křivkou je nový díl série ideální jak pro nováčky, tak karetní veterány!

Herní prvky

  • Návyková fantasy hratelnost – Vrhněte se do boje a nechte se unášet světem monster, magie a strategie zatímco se budete pohybovat po hracím plánu a povolávat příšery na své cestě k vítězství.
  • Takřka bezmezné množství strategií – Posbírejte přes 400 unikátních karet a rozvíjejte své schopnosti zatímco budete testovat nové balíčky na nových hracích plánech, nebo si najděte své oblíbené strategie.
  • Hrajte sólo nebo online – Objevte příběh Culdceptu v napínavém Story módu nebo trénujte se svým balíčkem ve Free Play módu. Jakmile pak vypilujete své strategie, vyzvěte až tři další hráče lokálních nebo online zápasech a objevte nové strategie, vybojujte si pozice v žebříčcích a hlavně si užívejte napínavé, zábavné a nepředvídatelné zápasy.
  • Přizpůsobte si svůj herní zážitek – Vytvořte si balíček, který bude přesně sedět vašemu hernímu stylu a zvolte si perfektního avatara i knihu reprezentující váš herní styl a osobnost.