Disney Magical World

CI16_3DS_DisneyMagicalWorld_image600w

Seznamte a bavte se s více než šedesáti milovanými postavami od Disney a prozkoumejte světy Alenky v říši divů, Popelky, Aladina a Medvídka Pú. Ve světě, kde můžete mít vlastní kavárnu plnou disneyovské magie a vydávat se na lovy duchů, se váš život stane dobrodružstvím!

Nekonečné možnosti kreativně tvořit a přizpůsobovat umožňují vaší představivosti volně běžet celým světem Disney. S více než 1000 předměty mohou hráči zdokonalovat své schopnosti tvořit různé originální outfity, doplňky či nábytek na motivy světa Disney. Začínající restauratéři mohou navrhnout kavárnu od její výzdoby až po menu. Pokud vlastní výtvor bude úspěšný, mohou hráči vydělat spoustu cenných herních mincí a dokonce vzbudit zájem oblíbených Disney postaviček, aby se zastavily na kafe. Nad kavárnou v sekci „My Room“ budete mít ještě další příležitosti jak si ve svém světě přizpůsobit nábytek a jiné předměty.

Disney Magical World se také mohou hráči spojit s přáteli a ukázat si navzájem svou kreativitu. Propojením Nintendo 3DS nebo Nintendo 2DS systému skrz Local Play mohou kontrolovat města a kavárny svých přátel a dokonce tam mohou měnit určité položky.

Vyhrajte si s možnostmi, které se vám naskýtají! Sestavte nový nábytek a vyzdobte s ním svou kavárnu i svůj vlastní pokoj nad ní. Poskládejte z oblečení a doplňků, které nasbíráte, stovky obleků na motivy disneyovských příběhů. Můžete dokonce sázet a sklízet úrodu, učit se nové pozdravy a sbírat sběratelské karty postaviček od Disney. Také můžete pátrat po kouzelných hůlkách a probojovávat se dungeony a lesy plnými duchů. A pokud chcete ještě víc, můžete si ke hře dokoupit stažitelný obsah ve formě dalších světů, předmětů a obleků. Jinými slovy ze hry magie nikdy nemusí vyprchat!

  • Bavte se s více než šedesáti postavami od Disney!
  • Prozkoumejte světy Alenky v říši divů, Popelky, Aladina a Medvídka Pú
  • Bojujte s duchy, abyste postavám pomohli najít speciální předměty
  • Zařiďte si vlastní kavárnu, která ke stolu přiláká Disney postavičky a bude vám vydělávat herní peníze
  • Vyzdobte svého avatara doplňky a oblečte jej do stovek obleků na motivy disneyovských příběhů
  • Spojte se s kamarády přes místní připojení a ukažte jim svůj pokoj a kavárnu
  • Přijďte do styku s ostatními hráči přes StreetPass™ a podívejte se, jak si vyzdobili své avatary