Donkey Kong Jungle Beat

Pomáháš Donkey Kongovi, nejznámější opici na světě a jedné z nejproslulejších postav Nintenda, proklestit si cestu džunglí v tomto dobrodružství, které je větší než život. Ale nejedná se o klasickou plošinovku. Cílem není jen dostat se na konec úrovně, ale posbírat co nejvíce banánových bodů prováděním komb, které zvyšují vaše skóre.

Hra nabízí:

  • Pohyby Donkey Konga se díky možnostem ovladačů Wii Remote a Nunchuku ovládají pohybem – mávejte jimi pro provedení útoků a vyslání zvukových vln na vaše nepřátele!
  • Byly přidány dvě zbrusu nové úrovně, které z této hry dělají téměř povinnou koupi pro fanoušky originálu, stejně jako pro hráče, kteří si chtějí užít vzrušení z této unikátní hry.
  • Navíc noví nepřátelé, jako dupající Thumpskull a elektrické šoky vydávající Buzzball, nové bonusy a nové zbraně dělají z této New Play Control! verze hry Donkey Kong Jungle Beat zábavný nový zážitek.
  • Ať už máváte svým Wii Remote a Nunchukem, abyste si proklestili svou cestu přes džungli v New Play Control! hře Donkey Kong Jungle Beat, nebo používáte zaměřovač Wii Remote ke sbírání pokladů v New Play Control! hře PIKMIN 2, brzy v těchto kreativních a opatrovaných hrách naleznete nový, osvěžující styl…