Fantasy Life

Zboží má poškozený obal, je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

VYDEJTE SE NA POUŤ, KTERÁ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT A DÍKY NÍŽ PROŽIJETE VELKOLEPÉ DOBRODRUŽSTVÍ

V tomto vzrušujícím novém RPG od vývojářů LEVEL-5 si vytvoříte jedinečnou cestu životem, prozkoumáte obrovský otevřený svět, posbíráte a vytvoříte stovky předmětů, splníte úkoly, pomůžete nesčetně mnoha postavám a možná dokonce zachráníte svět!

Smaragdové louky, neklidná města a křišťálové břehy země Reveria se rozléhají široko daleko. Měsíc Lunares jasně září na nočním nebi nad tímto mírumilovným krajem. Ale to vše se má brzy změnit…

Kdo by si pomyslel, že vám přímo na dům spadne meteorit? A kdo by si pomyslel, že onen spadlý kámen bude klíčem k tajemství, které by mohlo ohrozit mír v celé říši?

Král Erik z Castele po vás chce, abyste celou záležitost vyšetřili… Dokážete společně se záhadným mluvícím motýlem jménem Flutter (takovým vaším parťákem!) odhalit pravdu, která se za tímto nečekaným sledem událostí skrývá, a zachránit Reverii?

Vydejte se na dobrodružství svého vysněného života a vyrábějte předměty, lovte, rybařte, kutejte, bojujte a bádejte jako nikdy předtím!

Díky inovativnímu systému Life vaše volby nejenže vylepšují vaši postavu – pomáhají utvářet celý váš příběh! Prozkoumejte obří fantastické prostředí bok po boku s nevrlými, ošlehanými paladiny, úlisnými pirátskými kapitány, vznešenými princeznami a dalšími dobrodruhy, kteří sdílí vaši touhu po neznámu.

Prakticky kdykoliv se můžete přeměnit do jednoho z dvanácti herních povolání a dostat tak přístup k jiným schopnostem: například bojovníci jsou nelítostní v bitvě, zatímco řemeslníci mají talent na výrobu silnějších zbraní a nástrojů. Pokud se vám zrovna nechce bojovat, staňte se sběratelem a chvíli žijte jako dřevorubec nebo rybář – je to vaše dobrodružství, tak si zvolte vaši cestu!

HERNÍ PRVKY

  • K dispozici máte rozsáhlý, otevřený herní svět s mnoha různými oblastmi k prozkoumání
  • Hra se přizpůsobí vašemu životu, ať už je jakýkoli – projděte jednou oblastí v jedné roli a vraťte se později s úplně jiným povoláním, abyste získali jiné předměty
  • V každém městě si můžete koupit dům a vyzdobit si ho nábytkem, který si sami postavíte
  • Přepínejte kdykoliv mezi 12 Life povoláními a získejte přístup k různým schopnostem. Válečnické povolání z vás udělá silnějšího bijce, zatímco s řemeslníkem budete moci vytvářet silnější zbraně a nástroje. Pokud se vám zrovna bojovat nechce, můžete se přepnout do “života” sběrače a strávit nějaký čas v roli dřevorubce, či rybáře.
  • Vyberte si vlastní dobrodružství a hrajte ho dle svých pravidel.
  • Hra se přizpůsobuje vašemu aktuálně vybranému “životu”. Zkuste si libovolnou oblast projít s různým povoláním a vždy získáte nové předměty.
  • Prozkoumejte robustní svět s rozmanitými regiony.
  • Kupte si dům v každém městě a vyzdobte ho vlastnoručně vytvořeným nábytkem.