FIFA 08

Fotbal na zápěstí: FIFA 08 na Wii konzoli znamená přátelskou herní zábavu pro celou rodinu. Velký Ronaldinho se stane poprvé herní mini postavou.

Existují dva základní způsoby hry. Hlavní hra je autentická fotbalová zkušenost, kterou fanoušci již znají z předchozích her pro ostatní platformy, s ovládáním odpovídajícím danému hardwaru.Výpady, střílení, driblování – všechno funguje na mávnutí rukou.

Kromě toho obsahuje hra nový mód „Trickii-Party“, který nabízí tři party hry s Ronaldinhem, případně jeho avatarem, jako hostitelem. „Udržení míče“, „stolní fotbal“ a „Soupeření ve střelbě“ je možné hrát s vlastními Mii charaktery. Zde může Ronaldinho volně hrát i reagovat na provokace. To znamená garantovanou zábavu a shození několika kalorií před a na televizní obrazovce.

Také hlavní hra používá revoluční ovládání Free Motion(TM), které ulehčuje nástup do hry a virtuální hraní fotbalu přeměňuje ještě více na tělesnou a sociální aktivitu. Každá herní akce je ovládána pomocí pohybů: kličky nebo odebrání míče, střelby, vhození a volné kopy. Pomocí pohybu s Wii Remote a Nunchakem dostanete míč přímo tam, kde by měl být. Bariéry pro příležitostné hráče jsou již beztak relativně nízké, ale i přesto se mohou ve vnitřní herní fotbalové akademii naučit a zjemnit jednoduché i pokročilé ovládací příkazy ve více než 30 interaktivních lekcích.

FIFA 08 umisťuje hráče doprostřed dění a vybízí ho k tomu, aby hrál jako profesionál a dopomohl svému klubu k úspěchu. Nechejte obránce s vašimi autenticky použitými schopnostmi stát v řadách. Vtlačte do hry svůj otisk: s novým úhybným ovládáním a ovládáním do stran. Nebo převezměte roli brankáře v situacích jeden na jednoho a nechejte útočníka pěkně se zpotit.

Vylepšená oblast teamového managementu umožňuje specifické zařízení na každého protivníka. Vyviňte si vlastní strategie a použijete vlastní osobní formace a taktiky. Rozdělujte úkoly a určujte pozice svých hráčů, abyste postavili protihráče před těžko řešitelný úkol.

FIFA 08 disponuje mnoha originálními licencemi pro všechny významné světové ligy, pro 570 týmu a více než 14.000 hráčů. A cenami ověnčené interaktivní ligy (známé z FIFA 07) dorazily rovněž na Wii konzoli. Reprezentuje svůj klub online proti ostatním během celé sezóny.

Hra nabízí:
– Nové fotbalové zkušenosti prostřednictvím revolučního ovládání
– Trickii-Party – tři kompletní party hry „Udržení míče“, „Soupeření ve střelbě“ a „Stolní fotbal“
– Fotbalová akademie obsahuje 30 interaktivních lekcí pro začínající hráče
– Vlastní formace
– Vylepšená umělá inteligence
– Online hraní
– Interaktivní ligy