FIFA 08

Od okamžiku, co vstoupíte na hřiště, vás FIFA 08 vyzívá k tomu, abyste mysleli a reagovali jako skuteční hráči tím, že vám umožňuje kompletní kontrolu nad celou fotbalovou akcí. Ovládejte brankáře v situacích jeden na jednoho, abyste zabránili útočníkovi vstřelit míč do vaší branky, umístěte brankáře přímo do toho rohu, kam chcete, a zcela ho ovládejte, abyste se ubránili gólu. Vše závisí pouze na vás!

Používejte stylus a dotekovou obrazovku pro absolutní kontrolu volných kopů i kopů z penalty. Vyskočte nahoru a udeřte do míče hlavou, vykruťte se obráncům a dejte soupeři gól. V obraně ovládejte vašeho brankáře a velte obraně v nejvíce rozhodujících okamžicích. Zvládněte své nervy a zdokonalte své rány v penaltových kopech, abyste získali slávu pro svůj klub v novém módu „Penalty Shoot-Out“.

Tento rok budete muset použít více strategie k rozložení opozice než kdykoli dříve s novou defenzivní a umísťovací logikou, která zajišťuje, že budete na správném místě ve správný okamžik i neustálé zvažování všech hrozeb a příležitostí.

Inteligentně řiďte svůj klub při přípravě na každého specifického protivníka za použití nových uživatelských formací. Navrhněte svou vlastní unikátní strategii a vytvořte tak perfektní formaci a taktiku. Určete role a pohyby hráčů a jejich přesné pozice v závislosti na spoluhráčích, abyste podkopali protivníka.

Kromě toho je FIFA 08 mnohem reálnější, neboť zahrnuje 30 oficiálních lig a více než 14.000 hráčů.

Hra nabízí:
– ruční ovládání brankáře
– rozšířené AI
– uživatelé formace

– nové ovládání na dotekové obrazovce
– nový mód Penalty Shoot-Out
– nové hraní online přes Nintendo Wi-Fi Connection

– hraní pomocí jedné herní karty lokálně prostřednictvím Nintendo DS Download Play
– kompletní autentičnost